Opel надає в безкоштовне користування автомобілі жертвам повені в Німеччині

Люди, чиї автомобілі більше не є працездатними через пошкодження, завдані повінню, тепер можуть безкоштовно орендувати автомобіль у дилера Opel на термін до трьох тижнів.

Під час попередніх повеней компанія Opel вже допомагала зберегти мобільність тисячам домогосподарств за допомогою аналогічних дій. Навіть у нинішній ситуації виробник автомобілів хоче швидко підтримати постраждалих і полегшити їм наступні кілька тижнів.

«Фотографії з місць лиха шокували всіх нас. Ми хотіли хоча б трохи подбати про потерпілих і зберегти їх мобільність, якщо їх власний автомобіль був знищений або більше не є працездатним через повінь. Зрештою, їм як і раніше потрібна машина для роботи і повсякденного життя. Ось чому потерпілі від повені тепер можуть безкоштовно отримати заміну автомобіля у місцевого дилера Opel протягом наступних декількох тижнів», – говорить керівник Opel в Німеччині Андреас Маркс.

Для отримання послуги досить надати підтвердження, видане місцевими аварійними службами, такими як THW, поліція, пожежна бригада або безпосередньо муніципалітетом, про те, що власний автомобіль постраждав через наслідки повені.

Джерело: www.bild.de

Related Articles

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Responses

Your email address will not be published.