Opel Hydrogen Event: великий потенціал для легких комерційних автомобілів

Водневі технології в Opel Vivaro e-Hydrogen, а також захоплююча інформація про концепцію продажу та умови лізингу – ключові теми, про які клієнти могли дізнатися на спеціальному заході у Франкфурті.

Ведучі: керівник Німеччини Андреас Маркс, Альбрехт Шефер (директор з маркетингу Opel Німеччина) і Пітер Кун, менеджер з маркетингу легких комерційних автомобілів бренду з блискавкою (все більше електрифікованого).

Центральними темами були зменшення викидів парникових газів CO2 і величезний потенціал зеленого водню як вимоги до мобільності завтрашнього дня, а також конкретні рішення, які Opel пропонує сьогодні з уже повністю електрифікованим парком комерційних автомобілів і Vivaro-e Hydrogen з водневим паливом. 

Фахівці з технологій і продукту детально пояснили конфігурації приводу MID Power Vivaro-e Hydrogen, комбінація якого з паливним елементом потужністю 45 кВт, накопичувачем водню ємністю 4,4 кг і батареєю приводу ємністю 10,5 кВт-год забезпечує конкурентоспроможні транспортні характеристики. Дві доступні версії кузова M (зовнішня довжина 4,95 метра) і варіант L довжиною 5,30 метра вміщують 5,3 і 6,1 кубічних метрів вантажного об’єму відповідно з вантажопідйомністю 1000 кілограмів в обох випадках.

Відповідна концепція продажів також була детально озвучена: завдяки прямому бізнесу клієнтів B2B (бізнес для бізнесу), привабливим варіантам лізингу через постачальника фінансових послуг Free2Moove (Opel Bank) і програмі підтримки KSNI, «було встановлено правильний курс», – пояснив Маркс.

Також була інформація з перших рук про статус-кво та плани розширення мережі водневих АЗС у Німеччині.  

Постійний інтерес учасників до потенціалу цієї приводної технології для комерційної мобільності був продемонстрований не в останню чергу під час заключної сесії питань і відповідей, під час якої фахівці відповіли детально на всі питання.

“Ця подія була хорошою, важливою та успішною”, – сказав керівник Opel Germany Маркс. Продукт, який підходить для повсякденного використання, як Vivaro-e Hydrogen, пропонує чудові можливості для подальшого просування теми електронної мобільності. Воднева технологія транспортного засобу «відкриває двері для контакту з операторами автопарків, які шукають довгострокові альтернативи двигунам внутрішнього згоряння. Ми хочемо і зможемо переконати їх нашим досвідом у сфері електроприводів».

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Новий Opel Vivaro: поєднання стилю та комфорту легкового автомобіля з універсальністю фургона

Німецький Бренд представляє Новий Opel Vivaro – максимально універсальний фургон, що отримав більш стильну зовнішність та найсучасніші технології. Клієнти-покупці можуть покластися на вже відомі та…

Responses

en_GBEnglish (UK)