Opel Insignia знімають із виробництва. Так, через електромобілі

Ще одна культова модель вирушає в історію, цього разу – Opel Insignia. Свій флагман німецька марка припинить випускати вже цього року, повідомляють німецькі ЗМІ з посиланням на джерела компанії.

Цікаво, що Opel Insignia мав пробути на конвеєрі ще два роки (до 2024-го), але врешті-решт терміни переглянули. Після припинення виробництва Insignia завод у Ріссельсхаймі повністю перейде на випуск Opel Astra шостого покоління та співплатформеного преміального хетча DS 4.

Дослівно в марці сказали наступне, пославшись на посилення екологічних норм:

«Opel планує перейти на повністю електричну лінійку до 2028 року та готується до запуску кількох сучасних електромобілів… Нинішній Opel Insignia був випущений у 2017 році на платформі, яка не призначена для електрифікації».

Як неважко здогадатися, Інсігнія стала черговою жертвою масової електрифікації. Конкретно її, до речі, повинен замінити кросовер на батарейній тязі, відповідно D-сегмента, прем’єра якого повинна відбутися у 2024 році.

Втім, є ще одна причина відмови від Opel Insignia: зниження споживчого інтересу до традиційних непреміальних моделей D-класу під натиском кросоверів. З цієї причини, до речі, раніше припинили випускати Volkswagen Passat та Ford Fusion/Mondeo (за винятком Китаю, там ці моделі ще присутні).

Джерело: nextcar.ua

Related Articles

Responses

en_GBEnglish (UK)