Porsche: онлайн-продажі тепер також для моделей з індивідуального конфігуратора

Клієнти Porsche вже давно можуть замовляти автомобілі зі складу онлайн. Тепер цей процес поширюється і на індивідуально сконфігуровані моделі. Пілотним ринком стала Німеччина.

Porsche стимулює продаж автомобілів через Інтернет. Відтепер користувачі також можуть попередньо замовляти моделі через онлайн-конфігуратор у дилера. З цією метою “Конфігуратор Porsche” було перероблено та розширено, щоб включити численні варіанти. Зазначається, що нові опції спочатку доступні лише в Німеччині, згодом будуть поширені на інші ринки. 

Нове покоління конфігуратора ще більш інтуїтивно зрозуміле у використанні та пропонує помітно оптимізовану взаємодію з користувачем, – розповідає Роберт Адер, директор з маркетингу (CMO) автовиробника.

«Завдяки новим функціям ми досягаємо важливої ​​віхи на шляху до надзвичайно привабливої ​​цифрової пропозиції щодо придбання Porsche».

Згідно з інформацією, конфігуратор тепер пропонує, серед іншого, зображення транспортного засобу ще вищої якості та з різним фоном. Майже всі параметри також відображаються в режимі реального часу – від різних варіантів пакетів дизайну до таких деталей, як декоративна строчка. Крім того, користувачі проходять цілеспрямований процес налаштування.

Клієнти Porsche вже тривалий час можуть замовити нові та вживані автомобілі онлайн, тепер же можна і самостійно сконфігурувати модель в Porsche Center. Ідея в цілому відповідає багатоканальному підходу бренду, що дозволяє покупцям легко переходити між цифровими та фізичними точками взаємодії.

«Наші клієнти отримують найкраще з обох світів завдяки розширеним функціям онлайн-продажів автомобілів», — пояснив керуючий директор у Німеччині Александр Полліх. «У той же час ми продовжуємо активно залучати дилерів та покладаємося на особистий контакт з нашим брендом».

Porsche почав онлайн-продажі на внутрішньому ринку в 2019 році. Онлайн-пошук автомобілів тепер доступний на 100 ринках по всьому світу; у 32 з них автомобілі можна замовити онлайн. Керівник Porsche Europe Марко Шуберт підкреслив:

«Досвід останніх кількох років показав, що можливість онлайн-покупок стає все більш важливою для європейських клієнтів Porsche».

Після запуску в Німеччині нові опції також будуть запропоновані в Іспанії та Португалії найближчими тижнями. Розгортання в багатьох інших європейських країнах заплановано на 2023 рік.

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Сучасний маркетинг: 6 можливостей для мультидисциплінарних команд

Підхід «бізнес-як-зазвичай» стосовно маркетингу більше не працює. Аби досягти успіху в сучасному маркетингу, професіонали мають розвивати широкий набір навичок і надавати пріоритет співпраці. У сучасному…

Responses

en_GBEnglish (UK)