Renault електрифікує виставку комерційного транспорту IAA Transportation у Ганновері

Renault у захваті від можливості взяти участь у поверненні Міжнародного автосалону комерційного транспорту у німецькому Ганновері, через чотири роки з моменту минулого проведення шоу.

Біля свого стенду Renault продемонструє весь свій професіоналізм, втілений у повністю електричних фургонах.

Бренд започаткував даний сегмент 10 років тому, розпочавши комерційний випуск повністю електричного Renault Kangoo у 2011-му і одразу ж був відзначений нагородою Міжнародний фургон року, досягнення, якого до того не мав жоден інший фургон.

Renault Master, 2-га найбільш успішна за продажами модель фургону у понад 3 мільйони одиниць з 1980 року, також вже більше п’яти років має повністю електричну версію, що дає змогу бренду підтримувати свою лідерську позицію на ринку електричних фургонів від самого початку.

Сьогодні Renault покаже фургон Trafic Van E-Tech Electric, першу електричну модель найуспішнішого Renault Trafic Van.

Щодо інших електричних фургонів у лінійці, варто зазначити, що тут не відбулося жодних компромісів як це було з їх ДВЗ родичем: збережено ті ж самі якісні характеристики, різноманіття функцій та параметри індивідуальних комплектацій для задоволення потреб клієнтів.

Електричний фургон Renault Trafic Van E-Tech Electric має усі ті ж самі якісні характеристики, які покладені в основу успіху його попередника, що доведено більш як 2.2 мільйонами проданих одиниць у понад 50 країнах світу, починаючи з 1980 року. У Європі він посідає третє місце серед легких комерційних автомобілів (у сегменті Van1).

Вірний своєму роду, фургон є ідеальним варіантом для професійних власників завдяки великій вантажопідйомності, модульній структурі та широкій гамі версій на вибір.

Він випускається з новими функціями безпеки, сучасною мультимедійною системою, а також ширшою і кращою лінійкою двигунів.

Trafic Van E-TECH Electric досі має прекрасну вантажопідйомність з найкращою у класі довжиною, модульною структурою та кастомізацією:

 • Варіант довжини 08 м або 5.48 м та висота 1.967 м або 2.498 м
 • Корисний об’єм вантажного відділення (у режимі фургону) варіюється від 8 м3 до 8.9 м3
 • Доступний у версії cab-floor
 • Довжину вантажного відділу можна збільшити до15 м (на подовженій версії L2, що має дверцята для ‘довгомірів’ у перегородці)
 • Авто оснащене 90кВт двигуном і має 750 кг тягового зусилля з можливістю перевозити до1 тонни
 • 52кВт батарея має запас ходу у 240 км1 WLTP
 • Для заряджання батареї новий Kangoo Van E-Tech Electric пропонує на вибір 3 види зарядних пристроїв:
  • Однофазна 7кВт зарядка змінного струму, що підходить для всіх видів заряджання вдома
  • 22кВт зарядка змінного струму для швидкого заряджання на громадських зарядних станціях
  • Оптимальний 50кВт зарядний пристрій постійного струму для швидкого заряджання на автомагістралях

Минулого року Renault показав нову модель, натхненням для якої став Trafic, автодім Hippie Caviar Hotel, що з’явився у відповідь на посилене бажання втекти на природу у пошуках усього прекрасного, що пропонують обидва світи, де є місце ідилічним ландшафтам і комфорту 5-зіркового готелю.

Сьогодні Renault піднімає завісу перед другим актом своєї кемпервен стратегії, представляючи шоу-кар Hippie Caviar Motel.

Побудований на базі нового Kangoo L2 E-Tech Electric, трансформований фургон є справжнісіньким прихистком на колесах, універсальним та динамічним для мандрівників і любителів спорту у пошуках емоцій та безкраїх просторів.

Створений, щоб слугувати у якості базового табору, що легко рухається від однієї точки до іншої завдяки запасу ходу у 285 км1, автодім Hippie Caviar Motel потребує лише 30 хвилин, щоб відновити 170 км1 заряду батареї, і ось він готовий до нових пригод. 90кВт двигун (120 к.с.) працює від батареї 45кВт⋅год, яку можна підключати до 80кВт розеток постійного струму.

Цілий ряд геніальних рішень щодо простору для зберігання забезпечує багато місця для спортивного інвентарю як всередині, так і ззовні авто.

Відкиньте назад спинку сидіння, щоб отримати ліжко і насолоджуйтесь нічним небом через великий панорамний дах. При цьому рейлінги на даху ідеально підходять для транспортування лиж.

Повністю електричний шоу-кар цілком відповідає стратегії Renault по зниженню викидів CO2 протягом усього строку служби транспортного засобу, що доведено, зокрема, використанням перероблених і переробних матеріалів, таких як корок і відновлена гума для полиць та підлоги.

Слідкуйте за свіжими новинами від Renault тут.

ПРО RENAULT

Вже понад століття Renault проектує, будує і продає легкі комерційні автомобілі, що відповідають вимогам професійних клієнтів по всьому світу.
Express, Kangoo, Trafic і Master: культові моделі, що визнані у всьому світі за інноваційний підхід, завдяки якому вони покращують щоденне життя своїм власникам.
Будучи вже понад десятиліття європейським лідером на численних ринках (ДВЗ та EV), Renault Pro+ пропонує кастомізовані та раціональні рішення у питаннях мобільності завдяки унікальному поєднанню рішень, сервісів та фінансових пропозицій, що спрощують та покращують ведення бізнесу для професійних клієнтів. Компанія гуртує інноваційні цифрові рішення з досвідом групи визнаних виробників кузовів і мережею експертів з комерційних авто, які знаходяться у понад 600 Renault Pro+ центрах у більш як 30 країнах.

 

1: Дані потребують засвідчення

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Бренд Citroёn представляє новий Citroёn ë-C3: перший доступний європейський електромобіль

Бренд CITROЁN представляє четверте покоління популярної моделі CITROЁN C3 й знову сміливо кидає виклик звичним правилам для автомобілів B-класу, розроблених та виготовлених у Європі. Повністю…

Responses

en_GBEnglish (UK)