Renault натякає на новий водневий прототип

Донедавна ми підключали водень до електромобілів на паливних елементах, таких як Toyota Mirai та Hyundai Nexo. Все змінилося після того, як Toyota оголосила про інноваційний двигун внутрішнього згоряння, але працює на водні. Те, що багато років тому було представлено компанією BMW із флотилією тестових автомобілів, які якийсь час ганяли Німеччиною.

Тепер інший автовиробник вирішив поекспериментувати із «водневою газовою системою». Йдеться про компанію Renault, яка розпочинає випробування нового концепт-кара, оснащеного, цитуємо, «водневим двигуном». Використання слова «двигун» дає нам явну ознаку того, що машина не матиме електродвигуна та паливні елементи, а використовуватиме двигун внутрішнього згоряння, що працює на екологічно чистому газі.

Renault називає новий прототип «безпрецедентним концептуальним автомобілем», що важливо для їхньої стратегії сталого розвитку, сильної економіки замкнутого циклу та використання перероблених матеріалів. Загадкова машина також матиме «технологічні інновації на борту, які підуть на користь безпеки водія та учасників дорожнього руху».

На представленому компанією тизерному зображенні видно, що автомобіль має тонкі світлодіодні фари та підсвічений логотип, як електричний кросовер Renault Megane E-Tech Electric. Однак денні ходові вогні набагато більші і розташовані там, де ми зазвичай звикли бачити повітрозабірники.

Нас не дуже дивує, що, враховуючи силует, це кросовер, а не легковий автомобіль. Машина явно матиме камери замість бічних дзеркал, що зараз модно в автомобільному світі. Renault поки що не оприлюднила жодної інформації, крім того, що модель була розроблена під керівництвом головного дизайнера Жиля Відаля і буде офіційно представлена ​​у травні.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Схожі статі

СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА: АБСОЛЮТНО НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ RENAULT MEGANE E-TECH

Новий дизайн-код «sensual tech» Renault Megane E-Tech: компактний зовні, просторий всередині Новий інформаційний досвід – 24-дюймовий екран мультимедійної системи OpenR Тонка акумуляторна батарея на 60…

Renault оголошує запуск модельного ряду Renault E-TECH на латиноамериканський ринок

Renault є родоначальником і займає передові позиції у сфері електромобільності з понад десятирічним досвідом у проектуванні, розробці, інжинірингу, виробництві і продажах з показником у більш…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)