Renault шукає, як позбутися частки в російському “АвтоВАЗі”

Французький автовиробник Renault покинув російський ринок. І зараз шукає спосіб, як вийти з російської компанії “АвтоВАЗ”, де він є головним акціонером.

За джерелами Bloomberg, Renault розглядає можливість передачі своєї мажоритарної частки компанії (68%) місцевому інвестору.

Передати “АвтоВАЗ” своєму партнеру по бізнесу – “Ростех”, який володіє 32% акцій, – Renault не вдасться, оскільки російська компанія під санкціями. Тож доведеться шукати стороннього не підсанкційного інвестора.

Що відомо про “АвтоВАЗ”

Це найбільший російський автовиробник. Випускав жигулі та ниви, а зараз – автомобілі Lada. У компанії працюють 45 тисяч осіб.

Як Renault вийшов з Росії

Напередодні Renault під впливом громадського тиску заявив, що призупиняє промислову діяльність в країні. Зазначимо, що Renault – один з останніх автовиробників, які покинули ринок агресора.

Для Renault Росія була найбільшим ринком після власного французького. Тож було вкрай важливо, щоб компанія припинила бізнес на крові, оскільки її діяльність фінансувала війну Росії проти України.

Джерело: business.24tv.ua

Related Articles

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Бізнес-клуби – ефективний інструмент розвитку бізнесу. Як і чим вони можуть допомогти підприємцю

Бізнес-спільноти – це інструмент для розвитку та бізнесу та його власника. Але досі багато українських підприємців скептично ставляться до такого інструменту. А є й ті,…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)