Renault Espace (2023) перетворюється в позашляховик

Renault Espace, яким ми його знаємо… йде в історію. Фургон має термін придатності і буде списаний, але назва буде жити. Про це виробник вже повідомляв деякий час тому. А тепер ще один тизер з двома фотографіями, які дають перше уявлення про те, яким стане Espace одного дня. Сюрприз – Espace перетворюється в позашляховик.

Показано силует майбутнього Espace і задню частину. Вид збоку дає зрозуміти, що передня частина автомобіля буде сильно нагадувати Renault Austral, який також ще досить новий. Задня частина, однак, більш об’ємна, щоб вмістити третій ряд сидінь. Тим не менш, 4,72-метровий позашляховик буде доступний лише з сімома сидіннями в якості опції. Французький виробник також планує запропонувати п’ятимісну версію.

Задня частина набуває динамічності завдяки спойлеру, що подовжує лінію даху. Задні ліхтарі також виглядають досить симпатично. 

Повернемося до розмірів: якщо ви орієнтуєтеся в цифрах і даних, то помітили, що новий позашляховик-Espace на 14 сантиметрів коротший за фургон-Espace. Тим не менш, довжина інтер’єру тепер становить 2,48 метра. Тому простір у третьому ряду або об’єм багажника (ні те, ні інше поки що не повідомляється детально) повинні бути дуже щедрими. Однак, чи буде це насправді так, ще належить побачити на власні очі.

Що стосується дизайну інтер’єру та силових агрегатів, ми очікуємо, що Renault також використає Austral в якості зразка. Іншими словами, ми очікуємо м’які гібридні силові агрегати потужністю 140 або 158 к.с. і 200-сильний E-Tech Full Hybrid 200 в якості топової моделі.

Більше інформації про технічні характеристики та ціни майже напевно можна буде дізнатися на публічній прем’єрі, яка запланована на весну 2023 року.

Схожі статі

Новий Renault Austral відтепер доступний для передзамовлення

Високотехнологічний, ефективний та інтерактивний Austral, новий електрифікований кросовер Renault, що покликаний відвоювати сегмент C-класу, відтепер доступний для передзамовлення Доступний для попереднього замовлення з чертверга 30…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)