Renault Group створює Renault ElectriCity: виробничий центр електричних рішень

  • Renault Group та уповноважені профспілки підписали угоду про створення Renault ElectriCity – нової юридичної особи, під егідою якої об’єднаються промислові майданчики півночі Франції в Дуе, Мобежі та Рюісе.
  • Renault ElectriCity планує випускати 400 000 автомобілів в рік і стане найбільшим та найконкурентоспроможнішим центром виробництва електромобілів в Європі.
  • До 2025 року завдяки Renault ElectriCity на різних майданчиках з’являться 700 робочих місць, а також університет і навчальний центр.

Булонь-Бійанкур, 9 червня 2021 р. В межах стратегічного плану «Ренолюція» (Renaulution) Renault Group і уповноважені профспілки (CFDT, CFE-CGC, CFTC, CGT, FO і SUD) підписали угоду про майбутнє виробничих майданчиків Renault в регіоні О-де-Франс. Вона передбачає створення Renault ElectriCity, юридичної особи в повній власності Renault SAS, і об’єднання промислових майданчиків в Дуе, Мобежі та Рюісе, де працює майже 5000 осіб.

Renault Group планує перетворити ці заводи в найбільш конкурентоспроможний і ефективний підрозділ з виробництва електромобілів в Європі, який до 2025 року буде випускати 400 000 автомобілів щорічно. В рамках цієї угоди Renault Group ставить перед собою три ключові цілі:

  • організувати ефективне та узгоджене виробництво на всіх трьох заводах;
  • оптимізувати операційну діяльність за рахунок продуманого управління, налагодженої соціальної взаємодії і модернізації виробничих майданчиків;
  • підвищити привабливість Північного промислового кластера з метою формування інфраструктури з випуску основних компонентів для електромобілів.

700 робочих місць до 2025 року і зобов’язання щодо розвитку економічної та соціальної сфер

Для підтримки цього амбітного промислового проекту Renault Group з 2022 з 2024 рік планує створити 700 постійних робочих місць: 350 в Мобежі і 350 в Дуе та Рюісе. Набір персоналу відбудеться за підтримки місцевих органів з працевлаштування, Pôle Emploi і всіх зацікавлених сторін в регіоні.

Регіон О-де-Франс володіє всіма необхідними ресурсами, щоб стати європейським лідером за передовими технологіями і виробничими потужностями в сфері електричного транспорту. За підтримки своїх науково-дослідних підрозділів Renault Group налагодить партнерські відносини з університетами для створення навчальних програм, адаптованих до мінливого автомобільному ринку, і підвищення ефективності дослідницької роботи.

Renault Group також братиме участь в інноваційних програмах в якості «інкубаторів» разом з різними стартапами і спеціалізованими компаніями для підтримки майбутніх автомобільних розробок.

Врешті, з огляду на, що близькість партнерів є невід’ємною умовою успіху, Renault Group продемонструє переваги розміщення заводу з виробництва акумуляторів і партнерських виробництв з випуску компонентів для електромобілів поруч зі своїми промисловими майданчиками.

«Я пишаюся тим, що брав участь у створенні Renault ElectriCity – символу технологічних інновацій і ноу-хау Renault, а також у підвищенні економічної і соціальної привабливості регіону О-де-Франс в Європі. Угода, підписана всіма профспілками, підтверджує, що цілеспрямованість співробітників, конструктивний суспільний діалог і широка локальна присутність грають ключову роль в розвитку ефективної та привабливою промислової моделі», – зазначив Лучіано Бьондо (Luciano Biondo), директор Renault ElectriCity.

Основні складові

·       Дуе

o   З 2021 року завод почне випуск свого першого електромобіля, Mégane E-Vision, на базі нової модульної платформи Альянсу CMF-EV.

o   На цій же платформі заводу в Дуе буде доручено виробництво нового автомобіля C-сегмента.

o   Тут буде встановлена нова електрична платформа для індустріалізації автомобілів B-сегмента.

·       Мобеж  

o   Цей завод першим в Європі почав складання електричних мінівенів і останні 10 років утримує лідерські позиції в цьому сегменті. Тут випускається новий Kangoo, новий Kangoo Van для Renault і партнерів Групи, Mercedes і Nissan, а в 2022 році стартує виробництво нового Kangoo.

o   Крім того, на заводі буде налагоджений випуск інших модифікацій нового Kangoo.

·       Рюіс 

o   На заводі буде випускатися ряд нових компонентів для електромобілів.

 

 

 

 

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

ELECTRICITY: ПЕРЕДОВИЙ ЦЕНТР ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Боротьба за вуглецеву нейтральність і створення стійкої екосистеми, перетворення в найбільший конкурентоспроможний центр виробництва електромобілів в Європі — такі цілі ставить перед собою проект ElectriCity,…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Stellantis планує до 2030 року поетапно збільшити річний виторг до ~20 млрд євро за рахунок розвитку програмного забезпечення для автомобілів

Прогнозується збільшення річного виторгу до рівня близько 4 млрд євро до 2026 року та близько 20 млрд євро до 2030 року за рахунок пропозицій та…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)