Renault R5 TURBO 3E – ідеальний електрокар для дрифту

Він називається R5 Turbo 3E, і це двомісний триб’ют Renault 5 Turbo і Turbo 2 минулих років. І на відміну від більшості концептуальних автомобілів, які привернуть увагу і нічого іншого, цей може просто перевернути вам шлунок, оскільки він створений для ДРИФТУ.

Нехай вас не вводить в оману повністю електричний силовий агрегат: це задній привод завдяки двигуну на кожному із задніх коліс, що забезпечує потужність 375 к.с. Renault розраховує на 0-100 км/год за 3,5 секунди, а максимальна швидкість становить 200 км на годину, проте важко передбачити, який запас ходу ви отримаєте від батареї ємністю 42 кВт-год.

При вазі 1,5 тонни (з них 520 кг — акумуляторні батареї) він значно важчий за автомобілі, які слугували натхненням для його створення, проте трубчасте шасі, захищена плоска основа та каркас безпеки, схвалений FIA, повинні забезпечувати достатню жорсткість, коли водій задіює ручне гальмо під час руху.

Існує режим дрифту, його назвали «Турбо» з налаштуваннями «Контроль треку» та «Пончик» для розворотів на 360 градусів.

 

Для покращення аеродинамічних характеристик в передньому бампері передбачені вхідні отвори – вони слугують для додаткового охолодження та створення притискної сили, а також величезне заднє антикрило.

Кузов виготовлено з вуглецевого волокна, а рожеві, сині та жовті світлодіодні смуги блиматимуть, створюючи «атмосферу відеоігор 1980-х і 1990-х років». І щоб звісно навколо всі знали, що ви їдете.

У вас також не виникне жодних проблем із зйомкою ваших витівок для YouTube і TikTok: у всьому транспортному засобі є 10 монтажних кронштейнів, щоб ви могли прикріпити камери всередині та зовні.

«Renault 5 TURBO 3E поєднує в собі ультратехнологічний дизайн і потужну енергію з численними посиланнями на світ автомобільних перегонів і відеоігор», — пояснив віце-президент Renault з дизайну Жиль Відаль. «Ця комбінація переносить шоу-кар на межу між реальним і віртуальним світами. Цей чисто електричний «дрифтер» демонструє, що електромобілі також можуть бути веселими і неймовірно потужними!»

Related Articles

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Stella Vita — прототип будинку на колесах із живленням від сонячних батарей, який зацікавив фахівців Mobilize

Електромобілі, які працюють на сонячній енергії, — нездійсненна мрія чи реальність, яка вже не за горами? Для команди студентів Solar Team з Ейндховенського технологічного університету…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)