Rimac: «Я боровся з Porsche і VW, щоб наступний Bugatti не був електричним»

Наступний Bugatti матиме абсолютно новий двигун внутрішнього згоряння, але шлях до його отримання був непростим.

Керівник Bugatti і Rimac Мате Рімак сказав, що коли він почав обговорювати поглинання Bugatti, він прийняв керівництво, і Porsche, і Volkswagen підкреслили необхідність того, щоб наступний автомобіль був повністю електричним.

«Це було б найлегшим для мене — взяти Nevera, яку ми розробляли п’ять років, і просто переробити її в Bugatti», — сказав він. «Знаєте, змінити дизайн… це найпростіше.

«Але я люто боровся з керівництвом Porsche і Volkswagen, дуже гарячі суперечки про те, що наступний Bugatti не повинен бути електричним. І я вважаю, що це було абсолютно правильне рішення».

Він зазначив різницю між двома брендами, з одного боку Rimac як бренд повністю електричних гіперкарів, тоді як Bugatti «в осяжному майбутньому» матиме двигуни внутрішнього згоряння з сильною гібридизацією.

«Ми вважаємо, що важливо все ще мати двигун внутрішнього згоряння для Bugatti», – додав він. «Ви будете дуже здивовані тим, який двигун внутрішнього згоряння ми підготуємо».

Джерело: topgear.com

Схожі статі

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)