Автокрісло майбутнього: вся справа в поставі

В автомобільних кріслах арсенал функцій, що захищають спину, продовжує зростати протягом останніх десятиліть. Асоціація Aktion Gesunder Rücken (AGR) (“Рух за здорову спину”) також замислилася над тим, які майбутні функції могли б ще більше сприяти здоров’ю спини.

Однією з корисних функцій може бути автоматизована система розпізнавання пози та система, яка рекомендує водієві змінити позу. При виявленні необхідності зміни положення бортова електронна система подає водієві відповідні стимули до дій. Також можна було б автоматично ініціювати зміну пози при зміні положення сидіння, відповідно до AGR. Справа в тому, що навіть дуже ергономічне крісло можна використовувати вкрай невдало.

Автомобіль також може використовувати датчики для виявлення напруги у водія і протидіяти їй, автоматично вмикаючи функцію підігріву і масажу або активуючи функцію стимулювання рухів. Ще однією можливістю для сприятливого для спини водіння може бути своєрідна система виявлення втоми спини, яка рекомендує водієві перерви в русі. Тут можлива відповідна індикація на дисплеї з рекомендацією про перерву.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский