Концепт RVing Vanlife прокладає шлях до майбутніх подорожей

Передбачаючи майбутнє автономних позашляховиків, концепція Vanlife від GAC поєднує в собі комфорт і пригоди.
З розвитком технологій автономного водіння вони все більше інтегруються у світ подорожей та пригод на свіжому повітрі. Студія передового дизайну китайського автовиробника GAC в Мілані підняла цю ідею на нові висоти, створивши концепт Vanlife – повністю автономний будинок на колесах, призначений для пересування будь-якою місцевістю, роблячи подорожі більш приємними та безтурботними.

Концепт Vanlife є другою частиною серії GAC “Автомобільна культура”, після представленої минулого року Barchetta. Цього разу команда дизайнерів зосередила свою увагу на подорожах на автофургонах, які набули значної популярності в останні роки.   

Vanlife від GAC – це не лише транспортний засіб для коротких відпусток або повільних, повсякденних подорожей, але й для цілеспрямованих, тривалих подорожей, таких як поїздки на 2 000 км або більше. Повністю автономний автомобіль може похвалитися рівнем автоматизації 5-го рівня, що забезпечує розслаблення та відсутність стресу під час подорожі, подібно до авіаперельоту першим класом. Твердотільний акумуляторний блок забезпечує великий запас ходу і швидку зарядку, а компактний і обтічний дизайн дозволяє ефективно використовувати батарею.

Однією з найбільш вражаючих особливостей концепту Vanlife є його здатність забезпечувати повну автономію не лише на автомагістралях, але й на будь-якій дорозі чи бездоріжжі. Автономна навігаційна система автомобіля використовує GPS і картографічні дані в поєднанні з системою визначення зоряного положення, щоб забезпечити надійне самостійне водіння навіть у віддаленому бездоріжжі. Крім того, Vanlife оснащений безповітряними шинами підвищеної прохідності з системою протектора, призначеною для підтримки зчеплення на різних поверхнях, включаючи асфальт, пісок, сніг і каміння.

Завдяки системі Vanlife, яка дбає про водіння та навігацію, пасажири можуть повністю насолоджуватися своєю подорожжю. Великі вікна та скляний дах відкривають захоплюючі краєвиди, а автомобільний гамак забезпечує зручне спальне місце. Пасажири також можуть користуватися особистими пристроями, які, ймовірно, будуть розвиватися з часом.

Концепт Vanlife має унікальну “орбітальну раму”, яка замінює традиційну драбинчасту раму або конструкцію з монокузовом. Ця рама охоплює середню частину транспортного засобу, дозволяючи кріпити внутрішні та зовнішні автомобільні компоненти зверху та знизу, формуючи цілісний транспортний засіб. Рама Orbital також дозволяє пасажирам прикріплювати і замінювати різні модульні компоненти, такі як смарт-пристрої, динаміки, освітлення, столики і сумки для зберігання, що дозволяє створити персоналізований інтер’єр.

Ззовні рама Orbital підтримує систему висувної платформи, яка реалізує розсувну кухню. Хоча на платформі немає вбудованого обладнання, вона пропонує достатньо місця з подвійною стільницею для приготування їжі, приготування їжі та ремонту спортивного спорядження.

 

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Citroën презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023

Бренд CITROЁN продовжує розвивати власні ідеї нового бачення електричної мобільності, що вперше з’явились у 2020 році – більше функцій та можливостей, більше варіантів взаємного використання,…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский