Акумуляторні технології: керівник Daimler Truck застерігає про залежність від Китаю

Керівник вантажних автомобілів Daimler Мартін Даум висловив занепокоєння з приводу домінування Китаю в галузі акумуляторних технологій. За словами Даума, існує надзвичайно висока залежність від Китаю.

“Китайські компанії вже мають патенти, попередні продукти та сировину”, – сказав Даум. За його словами, на світовому ринку на 80% домінує Китай. “Я думаю, що завжди важко, коли ти залежиш від однієї країни”.

“Ми теж неодмінно створимо власне виробництво акумуляторів разом з партнерами, хоча й трохи пізніше, ніж компанії, що виробляють легкові автомобілі”, – сказав Даум. Але навіть у разі співпраці за ними будуть стояти китайські патенти, якщо виникнуть сумніви. І навіть якщо ви вироблятимете батареї самостійно, вам все одно не вистачатиме попередньої продукції.

“Ми ніколи не будемо енергетично самодостатніми. Німеччина завжди імпортувала значну частину своїх енергетичних потреб – чому раптом має бути інакше, особливо з “зеленою” енергією. Водень можна отримувати з багатьох джерел”, – сказав Даум. З точки зору технології та виробництва енергії, можна було б не залежати від однієї країни. Daimler Truck хоче продавати серійні автомобілі на водневих паливних елементах у другій половині цього десятиліття.

 

Похожие статьи

СТВОРЕННЯ HYVIA

HYVIA, СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГРУПИ RENAULT І PLUG POWER, ПОБУДУЄ ІНТЕГРОВАНУ ЕКОСИСТЕМУ ДЛЯ ЛЕГКИХ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ НА ПАЛИВНИХ ЕЛЕМЕНТАХ, У ТОМУ ЧИСЛІ ВИРОБНИЦТВО ЕКОЛОГІЧНОГО ВОДНЮ І…

Електромобільність: виробники автомобілів продовжують розробляти паливні елементи

Представники промисловості погоджуються, що в майбутньому на світовому ринку будуть домінувати акумуляторні автомобілі. Однак у середньостроковій та довгостроковій перспективі деякі електромобілі також можуть працювати на…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский