Бренд Aehra показує першу модель і вона радикально відрізняється від інших

Нові бренди електромобілів ростуть як гриби після дощу. Щоб виділитися, американо-італійський новачок Aehra порушує правила класичного дизайну автомобіля і своєму першому прототипі.

Новий автовиробник Aehra просувається вперед до запуску із шаленою швидкістю. Після публікації початкових ескізів у вересні – лише через чотири місяці після заснування компанії – у вівторок у Мілані компанія представила прототип автомобіля у стилі кросовера. Американо-італійський виробник має намір випустити свою дебютну модель уже в 2025 році, а на початку 2026 року планується ще одна модель у вигляді седана. Його світову прем’єру анонсовано на лютий наступного року.

Aehra вважає себе «преміальним брендом електромобілів» і хоче кинути виклик «конвенціям масового ринку, залишаючись вірними цінностям класичного італійського дизайну», — пояснив засновник і генеральний директор Хазім Нада.

Мати власні виробничі потужності не планується. Як і багато інших молодих брендів електромобілів, Aehra покладається на партнерів-виробників.

Aehra SUV

Принаймні візуально позашляховик Aehra виглядає нетрадиційно. Повноприводне авто виглядає набагато плоскішим за потенційних конкурентів і має задню частину у формі купе. Довга колісна база (три метри), дуже низька передня частина та короткі звиси спереду та ззаду забезпечують унікальний дизайн.

Також вражають вузькі фари в поєднанні зі світлодіодними смугами, дзеркала, натхненні гоночними мотоциклами, скляні панелі від передніх дверей до дверей багажника та четверо дверей, які відкриваються вгору в протилежних напрямках, як крила комах.

«З позашляховиком Aehra ми попрощалися з консервативними обмеженнями, які досі заважали багатьом іншим виробникам автомобілів у розробці електромобілів. Ми свідомо обрали дуже сміливий підхід», — підкреслив на презентації керівник дизайну Філіппо Періні.

Щоб встановити «нові стандарти стилю та комфорту», ​​також використовується легке монококове шасі з вуглецевого волокна.

Інноваційна аеродинаміка 

Новачок галузі також демонструє радикальний підхід до аеродинаміки, який відіграє важливу роль не лише в дизайні, але й є ключовим для забезпечення ефективності. Плавний кузов п’ятиметрового кросовера був розроблений за допомогою методів «Computational Fluid Dynamics», які в деяких аспектах перевершують точність аеродинамічних труб. Крім того, пропонується активне управління рухомими елементами спереду і ззаду. Це має оптимізувати коефіцієнт лобового опору та керування теплом акумуляторів і водночас збільшити запас ходу автомобіля. Останній має становити понад 800 кілометрів.

Щодо потужності електроприводу Aehra вказує орієнтовно від 550 до 600 кВт. Ціни також ще не визначені, але мають бути в діапазоні від 160 000 до 180 000 євро. Також немає конкретної інформації про бізнес-модель. Відомо лише, що автомобілі продаватимуться по всьому світу та будуть орієнтовані на американське обслуговування.

До речі: за словами представників компанії, назва Aehra походить від латинського слова «Aera», що означає «ера», а також «параметр, з якого починаються зміни».

 

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский