Бренд PEUGEOT пропонує розрахувати кредит на автомобіль в режимі онлайн: просто, швидко, вигідно!

Бренд PEUGEOT пропонує розрахувати кредит на автомобіль в режимі он-лайн: просто, швидко, вигідно!

Нова унікальна послуга для покупців автомобілів PEUGEOT – розрахунок кредиту в онлайн-режимі для моделі з числа тих, що вже є на складі в Україні. Все дуже просто і швидко: вибір початкового внеску, термін кредитування, типу кредиту. А також все максимально вигідно: порівнюйте пропозиції від різних банків та обирайте найпривабливіший варіант! І все це доступно на платформі онлайн-складу Бренду.

Бренд PEUGEOT динамічно розвивається та буквально живе в ногу з часом. Сьогодні все більше послуг переходить у режим онлайн – аналогічно діє і PEUGEOT: за запуском онлайн-магазина автомобілів Бренду, відтепер доступна функція онлайн-розрахунку кредиту для їх придбання. Таким чином, Бренд PEUGEOT відкриває новий розділ у своєму «цифровому світі», завдяки чому кожен зацікавлений клієнт може дуже просто та швидко вибрати для себе найбільш вигідні умови кредитування.

Для чого необхідно виконати лише п’ять пунктів:

Пункт 1 – зайти на сайт Бренду PEUGEOT у спеціальний розділ cars.peugeot.ua;

Пункт 2 – вибрати автомобіль який цікавив; наприклад, седан PEUGEOT 301 ACTIVE 1.2 PureTech МКПП-5 (ціна 372 тис. грн);

Пункт 3 – натиснути кнопку розрахунок кредиту (внизу зліва, синя віртуальна кнопка);

Пункт 4 – вибрати відповідні умови кредитування (початковий внесок, термін кредитування, тип кредиту); отримати пропозиції від різних банків під ці умови;

Пункт 5 – ознайомиться з деталями пропозиції (загальний перший платіж з урахуванням страхування та оформлення автомобіля, розмір щомісячних платежів, графік погашення кредиту тощо); якщо все влаштовує – натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» та передати свої початкові дані представникам PEUGEOT для угоди.

Така функція розрахунку кредиту в режимі реального часу дозволяє показати реальні витрати на придбання автомобіля: початкову суму (щоб забрати автомобіль із салону) та щомісячні платежі за кредитом. Для прикладу розглянемо ситуацію, коли клієнт продав свій автомобіль і тепер націлений тільки на новий автомобіль: якісний, надійний, безпечний, цілий. Як вищезгаданий седан PEUGEOT 301 у комплектації ACTIVE з оптимальним співвідношенням комплектації та ціни. Маючи пристойну початкову суму, клієнт може вибрати кредит з великим початковим внеском – наприклад, 60% від ціни автомобіля. Решта суми оформляється в короткостроковий кредит від «Ощадбанку» на 12 місяців під мінімальну відсоткову ставку річних. Разом щомісячні платежі виходять на рівні 12392 грн. Іншими словами, щоденний внесок складає 413 грн – це як сходити пообідати великій компанії друзів.

У результаті кредит виходить не тільки простим і швидким в оформленні, але й вкрай вигідним для клієнта. І у випадку автомобілів PEUGEOT, вигідність пропозиції полягає не тільки в початковій покупці, а й у подальшій експлуатації автомобіля. Так, програма фіксованої вартості ТО для всіх дилерів у рамках одного регіону дозволяє автоаматору заздалегідь планувати свої витрати, збільшений міжсервісний інтервал допоможе їх скоротити, а розширена 3-річна гарантія та програма допомоги в дорозі PEUGEOT Assistance убережуть від малоймовірних, але можливих негараздів.

Вибирайте нові кросовери, седани, вени PEUGEOT – це не тільки стильні, якісні, надійні автомобілі, але й вигідні умови їхньої покупки!

Похожие статьи

Бренд CITROËN пропонує можливість розрахувати кредит у режимі онлайн

Нова комфортна послуга від CITROЁN – можливість онлайн-режиму розрахувати кредит на бажаний автомобіль Бренду. Змінюйте все, що вам завгодно: модель та комплектацію автомобіля, термін та…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Цифровий світ PEUGEOT – все для комфорту потенційного покупця або вже існуючого власника авто

Цифровий світ PEUGEOT – все для комфорту потенційного покупця або вже існуючого власника авто. Інноваційні технології PEUGEOT стають ще доступнішими! Сьогодні ви можете купити автомобіль…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский