Бумерангоподібний міський електромобіль українського дизайнера

Є автолюбителі, а є автофанатики. До останньої групи, як правило, відносяться люди, які виходять за рамки своєї пристрасті до автомобілів. Вони проводять цілі дні, возяться з двигунами, переробляють екстер’єри або розробляють нові креслення для автомобіля, який ще навіть не існує. І саме ця остання риса робить автоентузіаста “фанатиком”, а не просто “пристрасним” автолюбителем.

Однією з таких людей є Артем Смірнов – український дизайнер, який підняв свою любов до автомобілів на новий рівень. Представляємо один з його останніх проектів – концепт-кар PIX-L7 Boomerang EV Concept Car, який був натхненний аеродинамічними конструкціями гоночних болідів Формули-1.

Чому він має форму бумеранга?

У багатьох людей бумеранг асоціюється з предметом, що летить, але на дорогах ми бачимо не так багато таких автомобілів. А все тому, що автомобілем у формі бумеранга було б, напевно, дуже важко керувати. То ж чому PIX-L7 має саме форму бумеранга?

Зрозуміло, що поверхня бумеранга аеродинамічно спроектована таким чином, щоб мінімізувати опір повітря, але форма PIX-L7 також використовується для створення вакууму під автомобілем, який практично присмоктує його до дороги. Це запобігає втраті зчеплення з дорогою під час руху.

Модульний V-подібний корпус адаптується до різних ситуацій використання

 

PIX-L7 може використовуватися як авто для подорожей удвох або для доставки вантажів на короткі відстані завдяки здатності трансформуватися у вантажний кузов. Конструкція оснащена захисними рейками, які охоплюють всю довжину верхньої частини кузова, та протитуманними фарами з можливістю панорамування спереду, які дозволяють користувачам виїжджати на бездоріжжя, коли це необхідно. Численні модулі забезпечують гнучкість, дозволяючи власникам перевозити велосипед, делікатний вантаж або просто багаж для подорожі.

Що могло надихнути на таку концепцію?

Артем Смирнов захоплюється багатьма речами, але особливою галуззю промисловості, яка має майже безмежний потенціал для дизайну, є автомобілі. І один з найбільш захоплюючих аспектів автомобільного дизайну полягає в тому, що ви можете створити буквально все, що завгодно. Немає меж, коли справа доходить до проектування автомобіля, і ця концепція є прекрасним прикладом сказаного. Існує безліч причин, чому хтось може захотіти створити автомобіль у формі бумеранга. Можливо, це може бути натяк на те, що бумеранг є символом повернення енергії. Яким би не було натхнення, що лежить в основі цієї концепції, цілком очевидно, що пристрасть художника виходить далеко за рамки простого малювання красивих картинок.

Чи може це коли-небудь стати реальністю?

Його автомобіль, безумовно, амбітний, і чи стане він коли-небудь реальністю – залишається тільки здогадуватися. Незалежно від того, чи є ця конкретна модель насправді здійсненною, ясно, що це дизайнер, який прагне розширити межі традиційного дизайну. І це, безумовно, якість, якою ми можемо захоплюватися.

Якщо цей автомобіль коли-небудь дійде до виробництва, можна з упевненістю сказати, що він точно буде продаватися. Будь то витончений, футуристичний дизайн або екологічність і стійкість автомобіля, одне можна сказати напевно: люди захочуть цей автомобіль.

Враховуючи, що автомобіль PIX-L7 Boomerang Артема може бути розроблений як гібридний транспортний засіб з сонячними панелями, які збирають енергію від сонця, а також його новизну, цілком ймовірно, що цей автомобіль буде дорожчим за звичайний автомобіль. Однак, можна з упевненістю сказати, що багато хто був би готовий заплатити за нього трохи більше. Одне можна сказати напевно – якщо цей автомобіль коли-небудь дійде до серійного виробництва, він буде розкуплений майже миттєво.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский