В ЄС продовжує зростати попит на нові легкові автомобілі

Однак ринок відстає від допандемійного рівня листопада 2019 року.

У листопаді 2022 року ринок нових легкових автомобілів ЄС продемонстрував ще один значний підйом (+16,3%), четвертий поспіль в цьому році, до відмітки 829 527 од. Про це повідомляє Укравтопром з посиланням на дані Європейської асоціації автовиробників (АСЕА).

Більшість ринків регіону внесли позитивний внесок у це загальне зростання, включаючи чотири найбільші: Німеччина (+31,4%), Італія (+14,7%), Іспанія (+10,3%) та Франція (+9,8%).

Однак, як наголошують в АСЕА, обсяги минулого місяця залишилися значно нижчими за рівень допандемійного листопада 2019 року, коли було зареєстровано 1 мільйон автомобілів.

Незважаючи на останні сильні результати, падіння з січня по липень було достатнім, щоб знизити кумулятивний показник з початку року.

За одинадцять місяців 2022 року кількість реєстрацій нових легкових автомобілів у ЄС була на 6,1% меншою порівняно з аналогічним періодом минулого року та становила 8 359 317 од.

За підсумками цього періоду всі основні ринки Євросоюзу зазнали втрат.

Найбільше падіння зафіксовано в Італії (-11,6%), за нею йдуть Франція (-8,7%), Іспанія (-4,4%) і Німеччина (-2,4%).

Першість на ринку ЄС посідає VW Group, яка з січня по листопад реалізувала 2 098 486 авто, при цьому падіння склало – 7,2% у порівнянні з торішнім показником.

На другому місці – STELLANTIS з результатом 1 674 373 проданих автомобілів, що на 14,7% менше минулорічного показника.

Також у трійці лідерів Renault Group – 876305 авто (-5%).

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Комментарии

ru_RUРусский