/* */

Електричний концепт-кар Hyundai Prophecy в ретро-стилі 20-30 років минулого століття з джойстиками замість керма (відео)


Південнокорейський виробник Hyundai представив електричний концепт-кар Prophecy («Пророцтво»). Автомобіль являє собою концепцію майбутньої філософії дизайну марки.

Hyundai Prophecy

Новий прототип є послідовником торішнього електричного концепту 45 EV. Однак за рік роботи автомобіль позбувся складних форм на користь чистих простих ліній і мінімалістичного дизайну, до якого в подальшому будуть прагнути корейці при створенні серійних моделей.

Hyundai Prophecy

При цьому деякі елементи від попередника новинка все ж запозичила – наприклад, піксельні фари. У концепті Prophecy вони використовуються як в головній, так і в задній оптиці, а також інтегровані в спойлер. У компанії стверджують, що таке рішення найближчим часом почне з’являтися і на серійних автомобілях.

Hyundai Prophecy

Концепт отримав обтічний каплеподібний силует з похилою лінією даху на кшталт спорткарів Porsche 911, прозорий спойлер і фальшрадіаторну решітку, вбудовану в задній бампер. У салоні чотири окремі сидіння, доступ до салону здійснюється через двері, які відчиняються навстіж, а з метою полегшення доступу дизайнери навіть прибрали центральну стійку.

Hyundai Prophecy

Оскільки був задум зробити автомобіль як безпілотник, традиційних органів керування на центральній консолі немає. Замість керма по обидва боки від водійського крісла встановлені джойстики, а роль панелі приладів дісталася цифровому дисплею, що розтягнувся на всю передню панель.

Источник: motor.ru

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский