Електричний фургон з електромоторами в колесах

Американський стартап Indigo Automotive представив на виставці CES 2022 електричний фургон Indigo Flow із електричним приводом в маточинах коліс. Пропонуються два варіанти: Indigo Flow та Indigo Flow Plus.

Водій в такому автомобілі сидить посередині. У Flow Plus вантажний відсік, відокремлений від кабіни, починається позаду нього. пасажирська версія дозволяє прийняти до п’яти пасажирів. Троє можуть розміститися на багатомісному сидінні другого ряду, позаду якого знаходяться два окремих сидіння. Розсувні двері з обох сторін автомобіля призначені для зручного входу та виходу.

Технічною основою є платформа, яка може бути гнучко сконструйована з приводами в маточинах чотирьох коліс. Електродвигун, трансмісія і підвіска об’єднані в один модуль прямо в колесі. Його можлива вихідна потужність може скласти від 22 кВт до 88 кВт (120 к.с.). З батареєю ємністю 40 кВт/год можливий запас ходу становить понад 400 кілометрів.

Дизайн для розробляють Indigo Flow і Flow Plus розробляють Ерік Оберс – раніше він працював у Porsche і Lucid, і Х’ю Робінсон, який працював у Porsche і General Motors, . Інформації про готовність до серійного виробництва та можливий вихід на ринок електрокарів поки немає.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский