Електрокар майбутнього: Toyota показала шокуючий концепт


Компанія Toyota показала концепт футуристичного електромобіля LQ з автономним управлінням і вбудованим помічником.

Про це повідомляє Motor1. За даними видання, Toyota покаже робочу версію концепту на Токійському автосалоні в кінці жовтня.

Toyota LQ

Концепт Toyota LQ побудований на базі проекту i-Concept, який вперше показали в 2017 році на виставці в Лас-Вегасі. Інженери компанії стверджують, що вбудований в електрокар помічник Yui є ніби штучним інтелектом, який здатний самостійно підбирати саундтрек, спираючись на манеру їзди і настрій водія, і навіть може забезпечувати пасажирів необхідною інформацією.

Toyota LQ

За допомогою датчиків підсвічування інтер’єру система зможе вказувати на пасажира, до якого звертається в конкретний момент. У майбутньому Toyota обіцяє появу Yui в смартфонах і мобільних пристроях.

Toyota LQ

В оптику концепту також вбудована система Digital Micromirror Device, що складається з сотень тисяч мікродзеркал. Її мета – проектувати на проїжджу частину різні піктограми і написи для “спілкування” з іншими учасниками руху і пішоходами. Завдяки функції Valet Parking System електромобіль сам знайде місце на найближчій стоянці, припаркується, і за необхідності повернеться назад.

Toyota LQ

У салоні також встановлять монітори на органічних світлодіодах, систему доповненої реальності, крісла з автоматичними пневмокамерами в подушці і спеціально розроблену функцію очищення повітря.

Toyota LQ

Источник: www.motor1.com

Похожие статьи

Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

https://digital.staff-capital.com/wp-content/uploads/speaker/post-7005.mp3?cb=1656573536.mp3 Скорость воспроизведения 0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку…

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.