Журнал GQ назвав DS E-TENSE PERFORMANCE Концептом року!

Концепт-кар DS E-TENSE PERFORMANCE отримав престижну нагороду та був названий «Концептом року» за версією GQ Car Awards 2023. Цього року ця нагорода призначена виключно для електрифікованих автомобілів, які надихають, захоплюють подих, мають автомобільну цілісність і змушують пульс суддів прискорюватися.

DS E-TENSE PERFORMANCE був розроблений високоефективною лабораторією DS Performance, яка опікується підрозділом автоспорту компанії DS Automobiles та показує неймовірні результати в Формулі E. Саме це дає змогу інженерам використовувати свій досвід перемог та досягнень у Формулі Е для розробки серійних автомобілів з електродвигунами. Завдяки потужності 815 к.с. і величезному крутному моменту 8000 Нм, DS E-TENSE PERFORMANCE може розганятися від нуля до 100 км/год лише за 2 секунди. Використовуючи зарядний пристрій потужністю 350 кВт, повну зарядку можна завершити всього за 5 хвилин.

Концепт-кар DS E-TENSE PERFORMANCE став лабораторією для дослідження майбутнього  електрифікованих транспортних засобів, досліджуючи, чи достатньо лише рекуперативного гальмування на майбутніх моделях замість використання звичайних гальмівних дисків і колодок. Хоча рекуперативне гальмування вже доступне в більшості електромобілів, наразі ця технологія використовується як доповнення до звичайних фрикційних гальм, однак DS E-TENSE PERFORMANCE дозволив Бренду DS Automobiles дослідити, чи може лише рекуперативне гальмування стати єдиним методом уповільнення автомобілів, допомагаючи покращити заряджання акумулятора в процесі та відмовитися від традиційних технологій.

Пол Хендерсон, помічник редактора GQ, сказав:

«У DS є секрет: коли вони не виробляють стильні та вишукані автомобілі за цілком прийнятними цінами, вони люблять бути трохи ризикованими. Вони дають повну свободу своїм дизайнерам, дозволяють їм втілювати найсміливіші ідеї та перетворюють результати на чудові концептуальні автомобілі, такі як DS E-TENSE PERFORMANCE. Це приголомшливе повністю електричне купе потужністю 815 к.с. оснащене технологіями Формули E і здатне розганятися з 0 до 100 кілометрів на годину менш ніж за 2 секунди».

Джулі Девід, керуючий директор DS Automobiles UK, сказала:

«Ми дуже раді, що журі GQ відзначило нагородою вражаючий концепт-кар DS E-TENSE PERFORMANCE та погляд на майбутнє Бренду DS і наших майбутніх серійних автомобілів. З 2024 року кожна нова модель, яку ми запускаємо, буде електричною, і всі наші серійні автомобілі отримають безпосередню користь від технологій, розроблених у рамках програми DS Performance Formula-E».

Євгеніо Францетті, директор з питань продуктивності DS, сказав:

«Автоспорт завжди був надзвичайним інструментом досліджень і розробок, який використовує досвід, отриманий у змаганнях, для вдосконалення автомобілів на дорозі. Таким же чином концептуальні автомобілі є справжніми лабораторіями технологій і дизайну, які надихають на створення автомобілів майбутнього на кожен день. DS E-TENSE PERFORMANCE — це ідеальне поєднання досвіду автоспорту та проекції автомобілів майбутнього. Вражаючий концепт був створений на базі боліда Формули Е показує, як далеко незабаром зайдуть 100% електричні автомобілі DS Automobiles».

Також, ми пропонуємо вам познайомитися з наявним модельним рядом Бренду DS Automobiles в Україні. Варто звернути увагу на повністю електричний DS 3 ETense, який уже зараз прямує в Україну – переходьте в шоу-рум моделі, аби більше дізнатися про новинку, або переходьте на онлайн-склад щоб дізнатися про появу електрокросовера в Україні.

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Stellantis Україна анонсує план запуску нових моделей Брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL та DS Automobiles в 2023 році

Закінчився перший місяць 2023 року, всі підсумки операційної діяльності підбиті і настала черга поговорити про плани у новому році. А саме, Stellantis Україна ділиться планом…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский