Загальноєвропейське впровадження заплановано на 2023 рік: нові дилерські та сервісні контракти для партнерів Hyundai

Південнокорейський автовиробник хоче дотримуватися моделі продажів із незалежними дилерами. Кількість місць продажу також має залишатися незмінною. 

З огляду на трансформацію в автомобільній промисловості, Hyundai Motor Europe хоче поставити співпрацю зі своїми договірними партнерами на абсолютно нові основи. Як оголосив німецький імпортер у четвер на дилерській конференції в Кельні, наступного року по всій Європі будуть запроваджені нові дилерські та сервісні контракти. За його словами, точна процедура ще остаточно не уточнена.

Одне можна сказати напевно: Hyundai каже, що все ще дотримується встановленої моделі продажів із незалежними дилерами. За даними компанії, поточною основою ділових відносин з дилерським центром є дилерський договір від 2003 року, який з того часу кілька разів змінювався. Сервісний договір датуэться 2017 роком.

На шляху до того, щоб стати постачальником послуг мобільності

«Hyundai змінюється і знаходиться на шляху до того, щоб стати постачальником послуг мобільності майбутнього», — сказав південнокорейський виробник. Цінність бренду вища, ніж будь-коли. Продуктовий портфель також сучасний і орієнтований на майбутнє. Відповідно адаптована конкурентоспроможна дилерська угода також повинна відповідати цим факторам.

Hyundai також оголосила, що дослідження дилерської мережі буде проведено на найважливіших ринках збуту до того, як будуть введені нові контракти. Враховується відповідна особлива ситуація на ринку.

Широкий асортимент транспортних засобів з альтернативним приводом вважається фактором успіху. 75 відсотків моделей тепер доступні з електрифікованим приводом.

Похожие статьи

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский