Компанія Jetson випустила свій перший літаючий eVTOL Jetson One

Шведська компанія Jetson випустила свій перший літаючий автомобіль Jetson One, який продається за ціною 98 000 доларів. Місія компанії полягає в тому, щоб зробити небо доступним для всіх.
 
Jetson One – це революційний електричний літальний апарат із вертикальним зльотом та посадкою. Хоча компанія не вказує на максимальну висоту, на яку може піднятися автомобіль, його максимальна швидкість становить 102 км на годину, а запас ходу становить приблизно 20 хвилин.
У кабіні є два джойстики, один для керування висотою корабля, а інший для керування його напрямком. На Jetson One можна навчитися літати за лічені хвилини за допомогою бортового комп’ютера.

 
Літальний апарат повністю електричний та оснащений акумулятором, захованим під ковшеподібним сидінням пілота, зробленим із вуглецевого волокна та кевлару. Безпека була головним пріоритетом розробки Jetson One.
 
Шасі було натхнено тією ж технологією, яка використовується в гоночних автомобілях, а у автомобіля достатньо двигунів, щоб продовжувати політ, навіть якщо один двигун вийде з ладу.
 
Джерело: BuildingTECH
 

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский