Концепти Audi Activesphere: так в майбутньому будуть виглядати новинки компанії

Audi Activesphere Concept

Три моделі в стилі концепту activesphere Audi представила вже раніше. 4-й концепт також має на меті показати, що компанія з Інгольштадта розуміє під преміальною мобільністю майбутнього. Прем’єра кросовера запланована на початок 2023 року.

Всі чотири концептуальні моделі повʼязує між собою електричний привід. Audi обіцяє «абсолютно новий дизайн, особливо інтер’єрів і простору для людей на борту, щоб продуктивно використовувати свій час або просто насолоджуватися ним».

Суфікс до назви «Сфера» має на меті дати зрозуміти, що в майбутньому простору та інтер’єру буде надаватися більше значення. 

У центрі уваги має бути не лише сам автомобіль, а й різноманітні послуги, пов’язані з ним: «Спілкування, робота чи відпочинок у приватній сфері – транспортний засіб перетворюється з чистого автомобіля на пристрій для отримання нового досвіду» – так трохи загадково стверджують у Audi.

Із серпня 2021 року Audi представила вже три моделі «Sphere».

Audi Skysphere Concept

Першим став електричний родстер Audi skysphere concept відзначив свою прем’єру в серпні 2021 року – це бачення роботизованого GT.

5-метровий родстер в стилі Dodge Viper вражає своїми величезними колесами і довжелезним капотом.  Audi skysphere – перший окнцепт цієї серії, який Audi планує запустити у виробництво найближчим часом. Серійна модель збереже цифрову решітку радіатора. Вона більше не слугує для забору повітря, натомість за нею ховається ціла низка сенсорів, камери, радар і лазери. 

Audi Grandsphere Concept

Вже через кілька тижнів Audi представила другу модель у серії «Sphere» на IAA 2021 — концепт Audi grandsphere. Чотиримісний седан переосмислює «прогресивну розкіш майбутнього».

Audi grandsphere стане електричним флагманом компанії і зʼявиться на дорогах не раніше 2025 року. Довжина автомобіля складе солідні 5,35 м. Потужність електричного приводу – більше 700 кінських сил. Двері новинки відкриваються на зустріч один одному.  

Audi Urbansphere Concept

Концепт Audi urbansphere – це автомобіль для руху в мегаполісах Китаю.

Конецпт для китайського ринку має в довжину 5,51 м., що робить його найбільшим Audi в історії. Колісна база складає 3,41 м. –  це більше ніж у версії Maybach Mercedes-Benz S-класа.

Простір до передніх сидінь настільки великий, що, сидячи на задньому сидінні, неможливо дістати ногами передні. На задньому сидінні можна поспати, подивитися телевізор або попрацювати.  

 

 

Похожие статьи

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский