Концепт-кар Lincoln L100 з витонченим і футуристичним дизайном

Автомобільна промисловість – це галузь, яка постійно змінюється та впроваджує інновації. Здається, що нові моделі автомобілів випускаються кожного дня, але споживачі стають підкованими щодо трюків, які використовують виробники, щоб зацікавити їх новим автомобілем. За останнє десятиліття ми стали свідками зростання багатьох нішевих автомобільних брендів. Невеликі компанії, орієнтовані на розкіш, спираються на існуючу клієнтську базу, впроваджуючи більш спеціалізовані автомобілі у відповідь на попит. Ці невеликі бренди розкішних автомобілів демонструють “концептуальні” версії спеціальних автомобілів на автосалонах, щоб викликати ажіотаж серед своїх клієнтів і залучити нових, фактично не розкриваючи жодних виробничих намірів моделей. Lamborghini зробили це зі своїм Estoque, Bugatti – з Galibier, а Mercedes – з Ener-G-Force. А тепер у нас з’явився концепт-кар Lincoln L100.

Коротка історія компанії Lincoln

Lincoln – це бренд, який існує з перших днів появи автомобіля. Він створив спадщину як один з провідних брендів розкішних автомобілів у світі, але це не означає, що він не бачив своєї справедливої частки злетів і падінь.

Бренд процвітав в епоху до 2000-х років, в той час як зараз показники продажів впали до такої міри, що їм доводиться припиняти виробництво автомобілів. Проте, Lincoln створив нову лінійку моделей, включаючи нові Aviator, Continental та Navigator. Як і багато інших брендів розкішних автомобілів, Lincoln бореться за те, щоб залишатися актуальним у світі, де кросовери є королем. Щоб допомогти боротися з цим, Lincoln випустив серію концептуальних фотографій за останні кілька років, які продемонстрували більш футуристичну та агресивну естетику.

Lincoln L100 – футуристичний, розкішний седан

Концепт Lincoln L100 втілює в собі все найкраще, що є в майбутньому Lincoln. Це сміливий, футуристичний концепт седана, який повинен сподобатися як молодому, так і старшому поколінню. На перший погляд, L100 здається якимось кросовером, але це насправді великий седан. Весь автомобіль пронизаний плавними лініями і гострими кутами. Автомобіль сидить низько до землі, має довгий капот і коротку задню частину, які нагадують футуристичні спортивні автомобілі.

Відчуття та особливості

Як тільки ви опиняєтесь всередині моделі L100, ви розумієте, що тут немає ніяких органів управління або приладів. Оскільки Lincoln вважає модель L100 повністю автономним транспортним засобом, її інтер’єр можна налаштувати відповідно до потреб пасажирів. Передні сидіння можуть бути повернуті або вперед, або обертатися, щоб створити обстановку “обличчям до обличчя”. На додаток до шахової дошки, центральна консоль включає в себе інтерактивний дисплей, який, серед іншого, включає в себе цифрову підлогу. Крім того, пасажирів огортає святилище світла завдяки різноманітним світловим ефектам.

Що таке концепт-кар?

Концепт-кар – це транспортний засіб, який призначений для демонстрації мови дизайну компанії та напрямку її майбутніх моделей. Вони часто кардинально відрізняються від того, що зараз є у виробництві. Концепт-кари, особливо від люксових автомобільних брендів, часто надзвичайно футуристичні. Вони покликані продемонструвати готовність компанії йти на ризик, експериментувати з новими технологіями та вести за собою решту галузі в дизайні та технологіях. Ці концепти, як правило, не призначені для їзди по дорогах загального користування, хоча є й такі, що побудовані за тими ж стандартами, що і серійні моделі. Більшість концепт-карів створюються лише для демонстрації дизайну та технологій і ніколи не побачать світ як серійні моделі.

Чи піде цей концепт коли-небудь у виробництво?

Це питання на мільйон доларів. Як і багато інших концепт-карів, Lincoln L100 навряд чи побачить світ у вигляді серійної моделі. Для того, щоб дійсно зацікавити своїх клієнтів тим, що їх чекає, концепт-кари повинні бути досить радикальними. L100 був би одним з найрозкішніших седанів на ринку, але залишається питання: чи захочуть клієнти його купити? Зрештою, такі компанії, як Lincoln, повинні відповісти на одне просте запитання, коли справа доходить до майбутніх планів випуску продукції: чи принесе нам цей автомобіль більше грошей? Якщо відповідь “ні”, то, швидше за все, він ніколи не піде у виробництво.

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии

ru_RUРусский