/* */

Кількість страхових полісів «Зелена картка» впала на 45%

Причиною цього стали обмеження трансграничного руху автомобілів через боротьбу з COVID-19

У 2020 році кількість укладених договорів міжнародного автострахування «Зелена картка» скоротилася на 45% – до 600 000 з 1,08 млн у 2019 році. Про це повідомляє МТСБУ, передає FinClub.

Зазначається, що причиною цього стали значні обмеження трансграничного руху автомобілів через боротьбу з поширенням пандемії COVID-19, які діяли починаючи з I кварталу 2020 року.

З вини українських водіїв за кордоном торік зафіксовано 2729 ДТП, що на 42,6% менше, ніж у 2019 р.

Найбільша кількість ДТП по українських «Зелених картках» торік сталась у Польщі – 1045; Німеччині – 374; Росії – 321; Чехії – 144; Угорщині – 133.

На ці п’ять країн припадає 74% всіх ДТП, скоєних українськими водіями за кордоном.

При цьому сума сплаченого відшкодування за вимогами іноземних врегулювальників зросла на 7%, з 15,4 млн євро у 2019 р. до 16,5 млн євро торік.

Пояснюється, що таке розходження у показниках викликане тим, що процедура врегулювання дорожніх пригод, які сталися за кордоном (особливо у випадку заподіяння шкоди життю та здоров’ю), триває досить довго, і торік здійснювались в тому числі й виплати по аваріях, які мали місце у попередні періоди.

Нагадаємо, у 2020 році український ринок страхування автівок виріс на понад 20%.

Источник: mind.ua

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

В Україні з 1 липня збільшуються розміри страхових сум за договорами «автоцивілки» — НБУ запевняє, що вартість поліса ОСЦПВ «суттєво не зросте»

Національний банк України змінив умови обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Зміни набирають чинності з 1 липня 2022 року та торкнуться 42 страховиків — членів…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Комментарии

ru_RUРусский