Літій-вугільна акумуляторна батарея дозволяє заряджати електротранспорт за 90 секунд

Німецька компанія Mahle об’єдналася з виробником акумуляторів Allotrope Energy, щоб запропонувати нове рішення для швидкого заряджання електромобілів. У новій літій-вуглецевій батареї запозичені елементи зі світу суперконденсаторів, щоб забезпечити час заряджання, який відповідає процесу заправки автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.

«Занепокоєння запасом ходу часто називають основною перешкодою для впровадження електромобілів, але якби акумулятор можна було перезарядити за той самий час, який потрібно для дозаправки звичайного автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння, хвилювання зникне», – каже доктор Майк Бассетт, керівник відділу досліджень Mahle Powertrain.

Mahle, який раніше представив дешевий електромобіль, який не використовує магніти, об’єднався з Allotrope Energy. Ідея полягала у розробці дешевої літій-вуглецевої батареї невеликої ємності, яка могла б тримати електромобілі у русі з мінімальним часом простою, необхідним для підзарядки.

Їхнє рішення складається з високошвидкісного анода, який можна побачити в традиційних літій-іонних батареях, який поєднується з типом катода, який можна побачити в конденсаторі, розділеному органічним електролітом. Стверджується, що це забезпечує приголомшливу питому потужність та можливості зарядки суперконденсаторів у поєднанні з чудовою густиною енергії літієвих батарей, внаслідок чого літій-вуглецевий елемент забезпечує високу швидкість заряджання до 20 кВт.

Згідно з тестом, проведеним на моделюванні служби швидкого живлення з радіусом дії 25 км, використання звичайної батареї ємністю 500 Втч вимагало б, щоб електричні мопеди пропрацювали та витратили 30 хвилин на підзарядку. Команда заявляє, що їхній новий акумулятор може перезарядити електротранспорт за 90 секунд завдяки надшвидкій швидкості зарядки.

Крім того, в літій-вуглецевій батареї не використовуються рідкісноземельні метали, вона повністю придатна для вторинної переробки, а також вважається, що вона не схильна до теплового розгону, який може викликати перегрів і руйнування батарей.
Источник: building-tech.org

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

https://digital.staff-capital.com/wp-content/uploads/speaker/post-7005.mp3?cb=1656573536.mp3 Скорость воспроизведения 0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку…

Видозмінений вуглець: шведські вчені винайшли невагомий акумулятор з карбону

Батарея нового типу зможе якісно змінити гаджети і електротранспорт. Сучасні батареї суттєво впливають на вагу як споживчої електроніки, так і електротранспорту (авто, літаків та ін.).…

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.