Майбутнє Renault Alpine: електричний привод чи двигун внутрішнього згоряння?

Бренд спортивних автомобілів Renault Alpine стає електричним. Однак у сегменті високого класу французи хочуть зупинитися на двигуні внутрішнього згоряння. Пальне має бути кліматично нейтральним.

На Паризькому автосалоні 2022 спортивне відгалуження Renault Alpine представило два концепт-кара з альтернативними приводами — електричний A110 і водневий гоночний Le Mans Alpenglow. Обидва автомобілі дають погляд на майбутнє бренду. Однак, як пояснив керівник Alpine Лоран Россі під час розмови з журналістами, не стільки їхній дизайн спрямований у майбутнє, скільки їхні концепції приводу.

Бренд Alpine, який взяв на себе лідерство в розробці високопродуктивних автомобілів у межах Renault Group, спочатку планує три нові електромобілі в найближчому майбутньому. У 2024 році початок покладе спортивна компактна модель, заснована на новому R5 від Renault. У 2025 році з’явиться електричний кросовер компактного класу. Він буде створений на базі майбутнього Renault R4, прем’єра якого відбудеться в Парижі в якості концепту 4Ever Trophy.

За словами Россі, поточний A110 буде випускатися в нинішньому вигляді з бензиновим двигуном до 2026 року, потім зʼявиться наступник з електричним приводом, розроблений спільно з Lotus.

З A110 E-ternité Alpine представляє в Парижі електричний варіант поточного A110, який, маючи вагу 1,4 тонни та потужність 178 кВт / 242 к.с., має на меті показати, що наступник з електричним приводом є цілком можливим варіантом.

«Так як в компанії є  багатий досвід по створенню шасі та надійні технології електричного приводу, ми віримо, що зможемо будувати хороші спортивні автомобілі з електричним приводом», — каже Россі.

Тому, за словами француза, Alpine побудує наступника A110 як електрокар. Електричний привод також є гарною основою для гарячого хетчбека на базі нового R5 та позашляховика C-сегменту.

Однак, коли йдеться про вищий рівень потужності, Россі обіцяє інші рішення. У середньостроковій перспективі Alpine хоче конкурувати в сегменті супервисокого класу з неелектричними або частково електричними приводами. Також мова піде про дозволені для доріг загального користування транспортні засоби з водневими двигунами внутрішнього згоряння, такі як Alpenglow. Прототипи вже на підході. За словами Россі, також ведуться роботи над двигунами внутрішнього згоряння на синтетичному паливі.

 

 

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский