Міністерство Юстиції України обирає CITROЁN: високі вимоги, прозорий вибір – і правильний результат

  • Міністерство Юстиції України обирає автомобілі CITROЁN C-Elysée у ролі службового транспорту для своїх співробітників.
  • Цей вибір максимально виправданий: надійний, витривалий, економічний, безпечний європейський автомобіль – за справедливою ціною.
  • Вибирайте і ви автомобіль своєї мрії – у фірмовому онлайн-магазині CITROЁN: різні моделі та версії, автомобілі вже в Україні.

Новий успіх для Бренду CITROЁN – Міністерство Юстиції України обирає седани CITROЁN C-Elysée для оновлення автопарку службового транспорту для своїх співробітників. Загальне замовлення включає 50 автомобілів CITROЁN C-Elysée, автомобілі уже передані представникам Міністерства. Замовник зупинив свій вибір на версії з бензиновим мотором 1.2 PureTech 82 у комбінації з традиційною МКПП – ця зв’язка двигуна та трансмісії гарантують невисоку витрату палива та відмінну надійність через простоту конструкції. Тендер на закупівлю автомобілів проводився через систему ProZorro, а виконанням цього замовлення займається офіційний дилер CITROЁN – компанія Ілта.

Як і проведення тендеру, вибір автомобіля CITROЁN C-Elysée максимально прозорий та виправданий. Адже седан CITROЁN C-Elysée має відмінну репутацію безвідмовної служби в українських реаліях: це витривалий автомобіль, який не боїться поганих доріг та відрізняється простим технічним обслуговуванням. Ще в момент своєї розробки, седан CITROЁN C-Elysée проектувався з урахуванням можливості довготривалої служби за складних експлуатаційних умов: наприклад, всі автомобілі спочатку оснащені заводським захистом двигуна, використані багатошарові ущільнювачі в дверних отворах, а моторна гама включає в себе традиційні атмосферні бензинові двигуни та перевірений часом турбодизель.

Велика довжина кузова (4,4 метра) та колісна база (2,65 метра) гарантують гарний простір для водія та пасажирів, ретельне налаштування підвіски забезпечує гарний комфорт під час руху. Також комфорту та безпеці сприяє оснащення автомобіля: кондиціонер, підсилювач керма, електричні склопідйомники, подушки безпеки, система ESP, центральний замок – все це вже включено у стандартне оснащення навіть стартової версії CITROЁN C-Elysée. Таким чином, седан CITROЁN C-Elysée доводить, що простий та надійний автомобіль одночасно може бути комфортним та зручним – у результаті пропонуючи вигідне співвідношення високої якості та привабливої ​​ціни, відмінної надійності та вигоди в експлуатації!

Виконанням цього замовлення займався офіційний дилер CITROЁN – компанія Ілта. Компанія спеціалізується на французьких автомобілях, саме тому може підібрати авто враховуючи всі побажання клієнта. У салоні ви зможете ознайомитись з модельним рядом Бренду CITROЁN, отримати кваліфіковану консультацію та здійснити тест-драйв бажаної машини. А завдяки сучасному обладнанню та потужностям станції технічного обслуговування офіційний дилер CITROЁN Ілта готові обслуговувати ваші автомобілі щодня, виконуючи повний спектр післяпродажного обслуговування автомобілів. CITROЁN!

Бажаєте придбати витривалий, комфортний, доступний седан CITROЁN C-Elysée? Тоді заходьте у фірмовий онлайн-магазин Бренду CITROЁN та вибирайте автомобіль собі за смаком: різні мотори, комплектації, колір кузова. Не потрібно екстрено шукати автомобіль, обдзвонюючи різних дилерів по всій Україні – тепер вся інформація знаходиться на відстані одного кліка комп’ютерної мишки. Крім того, в онлайн-магазині CITROЁN також передбачена можливість розрахунку кредиту: можна розглянути пропозиції від різних банків, побачити необхідну початкову суму (вже з урахуванням реєстрації та страховки), проаналізувати детальний графік платежів за кредитом.

Вся інформація про ваш новий автомобиль CITROЁN і навіть інформація про фінансування покупки – в одному місці: це швидко, зручно, комфортно!

Детальная информация о CITROЁN – на сайте www.citroen.ua.

Похожие статьи

Лучшее зимнее предложение: бестселлер CITROЁN C-Elysée с выгодой 30 000 грн. на автомобили со склада!

Бренд CITROЁN объявляет о новом выгодном предложении: седан C-Elysée предлагается с «зимней скидкой» до 30 000 грн. Автомобиль заслужено стал бестселлером на украинском рынке: просторный, надежный,...

Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

https://digital.staff-capital.com/wp-content/uploads/speaker/post-7005.mp3?cb=1656573536.mp3 Скорость воспроизведения 0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку…

Бренд CITROËN пропонує можливість розрахувати кредит у режимі онлайн

Нова комфортна послуга від CITROЁN – можливість онлайн-режиму розрахувати кредит на бажаний автомобіль Бренду. Змінюйте все, що вам завгодно: модель та комплектацію автомобіля, термін та…

Бренд PEUGEOT пропонує розрахувати кредит на автомобіль в режимі онлайн: просто, швидко, вигідно!

Бренд PEUGEOT пропонує розрахувати кредит на автомобіль в режимі он-лайн: просто, швидко, вигідно! Нова унікальна послуга для покупців автомобілів PEUGEOT – розрахунок кредиту в онлайн-режимі…

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.