Найпопулярніші кольори легкових авто у 2020 році

У минулому році свої перші номери в Україні отримали майже 440 тис. легкових автомобілів. Експерти Укравтопрому визначили, які кольори автомобілів були особливо популярними у 2020 році.

Серед нових легкових автомобілів, яких було зареєстровано 85,5 тис. од., найбільш ходовим кольором був білий. Кожен третій новий автомобіль, що пройшов реєстрацію у 2020 році, був у цьому кольорі. Лідером в команді білих став автомобіль Renault Duster.

 

 

Сірий став другим за популярністю кольором – близько 26% з поставлених на облік у минулому році нових легкових автомобілів були в відтінках сірого, а найбільш численним з них став автомобіль Toyota RAV-4.

 

 

Строгий чорний колір вибрали 15% покупців нових машин. У цьому забарвленні частіше за інших реєструвалися автомобілі моделі Toyota Land Cruiser Prado.

 

 

На автомобілях синього кольору свій вибір зупинили 9% покупців і це четвертий результат. Тут найпопулярнішим автомобілем був Kia Sportage.

 

 

Замикає п’ятірку найпопулярніших кольорів на українському ринку нових легкових автомобілів – коричневий (7% авто). А лідером в цій масті став Renault Duster.

 

 

У палітрі кольорів ненових автомобілів, які у 2020 році перейшли на українські номери, домінував сірий. У такий колір були пофарбовані 38% уживаних легкових авто, завезених з-за кордону. Лідер в цьому кольорі – Renault Megane.

Близько чверті автомобілів були чорними і це другий результат в сегменті імпортованого секонд-хенду. Тут найбільша кількість реєстрацій у Volkswagen Passat.

На третьому місці білий колір, в нього пофарбовані 14% ввезених та зареєстрованих машин з пробігом. І в цьому кольорі Volkswagen Passat завоював найбільшу кількість симпатій українців, які обрали ненову іномарку.

На четвертому місці, як і на ринку нових автомобілів – синє офарблення, але у випадку з ринком вживаних авто його вибрали 12% автомобілістів, а лідерська позиція тут належить Volkswagen Golf.

На п’ятому місці червоний колір, в який пофарбовані 6% легковиків, що перейшли на українські номери. Лідер в цій категорії – RENAULT Megane.

Источник: ukrautoprom.com.ua

Похожие статьи

В Україні попит на уживані авто виріс на 56%: які в тренді

За минулий місяць українці зареєстрували 51,3 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону. Така кількість реєстрацій імпортного секонд-хенду на 56% перевищило показник річної давності. Частка…

В червні на одну реєстрацію нового авто припало 29 ввезених машин з пробігом

Упродовж червня 2022 року українську прописку отримали 84,2 тис. бувших в експлуатації легковиків. Отже, у порівнянні з попереднім роком червневі реєстрації вживаних легкових авто, завезених…

Самые популярные модели новых легковых авто на рынке Украины

Стало известно, каким моделям чаще отдавали свои предпочтения украинцы, покупая в минувшем месяце новый автомобиль. Как уже сообщал Укравтопром, в ноябре текущего года украинцы приобрели ...

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский