Новий Mazda CX-50 розсекретили на патентних зображеннях. Що це має бути?

В недалекому майбутньому японці мають намір перевести модельний ряд на задньоприводну платформу і перетрусити всю лінійку, – схоже, навіть у разі з вельми успішними кросоверами.

В компанії Mazda добре усвідомлюють весь потенціал і перспективи сегмента кросоверів, тому в ході оновлення модельного ряду основний акцент робитимуть саме на них. Наприклад, японці вже заявили, що у найближчому майбутньому представлять одразу 4 нових моделі: CX-50, CX-60, CX-70 і CX-80. А трохи пізніше до цього переліку приєднається і трьохрядний CX-90, який у США має замінити звичний СХ-9.

Про названі новинки вже точиться чимало чуток. Відомо, що вони будуть побудовані на новій модульній архітектурі з поздовжнім розташуванням двигуна й отримають абсолютно нові силові агрегати. Однак про зовнішній вигляд новинок тривалий час не було відомо ані слова. До цього моменту.

Днями авторитетне видання motor1 оприлюднило низку зображень, на яких імовірно показаний новий Mazda CX-50 2023 модельного року. На жаль, колеги-журналісти не розкривають джерела цього витоку, тому ручатися за те, що креслення справжні, поки не можна. Втім, на зображеннях автомобіль показаний з високою деталізацією, надмірною для звичайної підробки.

До того ж, якщо порівняти патентні зображення зі шпигунським відео, розміщеним раніше в Мережі, то можна помітити схожість передньої оптики автомобіля, подібне розташування датчиків і форми скляних поверхонь. При цьому задні ліхтарі на тестовому авто дещо відрізняються від малюнка, – однак із прототипами таке часом трапляється.

Що ж до старого доброго CX-5, то він у модельній лінійці бренду все ж залишиться і буде, як і раніше, отримувати регулярні оновлення. А поки регіони, в яких будуть представлені машини на новій платформі (з новими двозначними індексами), ще не названі. На цю мить підтверджено тільки дебют нового CX-50 у Північній Америці.

Источник: auto.ria.com

Похожие статьи

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.