Новий Renault Austral відтепер доступний для передзамовлення

  • Високотехнологічний, ефективний та інтерактивний Austral, новий електрифікований кросовер Renault, що покликаний відвоювати сегмент C-класу, відтепер доступний для передзамовлення
  • Доступний для попереднього замовлення з чертверга 30 червня 2022 року
  • Передзамовлення відкрите для п’яти країн Європи – Франції, Іспанії, Італії, Німеччини та Нідерландів
  • Уже понад 34,000 зацікавлених покупців приєдналися до клієнтської програми “Austral Now”

Компанія Renault почала приймати передзамовлення онлайн на новий кросовер Austral з четверга  30 червня 2022 року у п’яти європейських країнах – Франції, Іспанії, Італії, Німеччині та Нідерландах.

Понад 34,000 зацікавлених покупців вже приєдналися до клієнтської програми “Austral Now”, створеної під новий Renault Austral і введеної в дію у лютому. Вона пропонує цілий спектр ексклюзивного контенту через власну онлайн платформу програми, а також керує цифровою активацією підписників щодо оновлення інформації стосовно Austral.

RENAULT AUSTRAL – ПРЕДСТАВЛЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ БІЛЬШ ШИРОКОМУ РИНКУ

Новий Austral був спроектований для комфорту усієї родини, має високотехнологічне водійське місце і сучаний інтер’єр високої якості, практичний і просторий салон.

Екран OpenR є одним з найбільших на автомобільному ринку; він об’єднує дисплей панелі приладів з навігатором і монітором мультимедійної системи, що містить провідні сервіси та застосунки Google.

Побудований на базі платформи CMF-CD, новий Austral має численні регулювання та є багатофункціональним, зокрема, він оснащений розкладним заднім сидінням, що також можна індивідуально налаштувати на 16-сантиметрових рейках, для збільшення багажного відсіку або простору для ніг задніх пасажирів.

Новий Austral представляє систему чотириколісного кермування Renault третього покоління, 4CONTROL Advanced. Єдине у своєму роді серед кросоверів С-класу повнопривідне шасі забезпечує маневреність, характерну міському авто, а також незрівнянну стабільність.

НАЙКРАЩІ ДВИГУНИ З ТОЧКИ ЗОРУ ПАЛИВНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВИКИДІВ  

E-TECH FULL HYBRID – найефективніший гібридний двигун у світі

Новий Austral представляє друге покоління гібридного двигуна E-TECH Hybrid, створеного і запатентованого компанією Renault. Повністю оснащений новітніми технологіями, E-TECH Full Hybrid обладнаний трициліндровим бензиновим турбодвигуном об’ємом 1.2 л у парі з електромотором на 400В потужністю 160 або 200 к.с. При показниках у 42%, енергоефективність Austral робить його одним із лідерів ринку. Ця енергоефективність, що стартує з 4.5 л/100 km1, подібна до тієї, яку демонструють найновітніші дизельні двигуни. Крім того, Austral має дуже низький рівень викидів CO2 (103 г CO2/км1), при цьому даруючи ще більше задоволення від керування автомобілем.

130 к.с. MILD HYBRID ADVANCED – справжня альтернатива дизелю

130-сильний двигун Mild Hybrid Advanced поєднує найновіший трициліндровий бензиновий турбодвигун об’ємом 1.2 л з 48В літій-іонним акумулятором і стартером, що допомагає працювати бензиновому двигуну, коли останній потребує найбільше енергії – при старті та прискоренні – щоб додати потужності і при цьому мінімізувати витрати пального, будучи “Кращим у класі” за цим показником, починаючи з 5.2 л/100 км при викидах 118 г CO2/км.

140 к.с. або 160 к.с. MILD HYBRID – випробувана і протестована технологія

Гібрид початкового рівня Mild Hybrid хизується потужністю 140 к.с. або 160 к.с. і використовує чотирициліндровий бензиновий інжекторний турбодвигун об’ємом 1.3 л, що вже доступний на ряді транспортних засобів Renault. Розроблений спільно з Daimler, двигун підсилений стартером і 12В літій-іонним акумулятором і пропонує “Найкращу у класі” економію пального у змішаному циклі на рівні 6 л/100 км, при викидах у 137 г CO2/км. 

КЛІЄНТСЬКА ПРОГРАМА “AUSTRAL NOW”

Щоб дізнатися більше і підписатися на клієнтську програму “Austral Now”, відвідайте сайт компанії Renault в одній з країн, які приймають передзамовлення.

Поява у продажі нового Austral запланована на період від тепер і до кінця року, в залежності від конкретної країни.

Початок прийняття замовлень у всіх країн стартуватиме після літа.

Слідкуйте за останніми новинами бренду Renault на сайті 

1Після остаточної сертифікації

ПРО RENAULT

Renault, історичний бренд у галузі мобільності і родоначальник виробництва електрокарів у Європі, що завжди займався розробкою інноваційних транспортних засобів. За допомогою свого стратегічного плану ‘Renaulution’, Renault запустив амбітну трансформацію, що створює вартість на шляху до більш конкуретного, збалансованого і електрифікованого модельного ряду. Його ціль втілити сучасність та інновацію у технологіях, енергетиці і сервісах мобільності у автомобільній індустрії і не тільки.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Нові грані бестселера Peugeot 2008 – нові цікаві особливості для нових покупців

Автомобіль PEUGEOT 2008 чудово відомий в Україні та успішно знаходить все нових й нових покупців. Компактний кросовер бренду PEUGEOT з упевненістю можна назвати народним автомобілем…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский