Нідерланди передали Україні пожежні автомобілі

Нідерланди передали українським рятувальникам сім пожежних машин.

Нідерландські пожежні машини передали Україні. Сім автомобілів прибули в місто Ужгород. Машини було передано місцевій пожежній команді”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така пожертва була ініціативою пожежної команди Ейссельмейдена, яка вже багато років підтримує контакти з пожежниками в Україні.

Також нідерландці отримали грамоту від вдячних українців, у якій їм висловлюють слова подяки за їхню гуманітарну місію.

У квітні Нідерландам завдяки кооперації декількох організацій вдалося направити в Україну три фури цінного протипожежного обладнання (32 тонни) до ДСНС України у Києві.

Це сталося завдяки пожертвуванням від компаній Firefighters without Borders Foundation та Firefighters United NL, а також за підтримки та організації відправлення вантажу фундацією Twente voor Oekraine і сприяння посольства України в Нідерландах.

Firefighters United NL вже давно тісно співпрацюють з ДСНС України. Зокрема, допомагають Україні з протипожежними матеріалами та обладнанням, а також проводили тренування та обмінювалися досвідом.

Протягом років вони створили гарні відносини між пожежними Нідерландів та України. Пожертвування організацій з Нідерландів використовуються на значній частині України. Фундація Twente voor Oekraine створена волонтерами в місті Енсхеде та займається підтримкою українського народу як в Україні, так і в регіоні Твенте. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну фундація Twente voor Oekraine відправила 32 фури гуманітарної допомоги до України: їжу, одяг, взуття, медикаменти, гігієнічні засоби, приладдя для малюків, техніку, постіль та інше.

Фундація Twente voor Oekraine існує коштом пожертвувань від звичайних людей і компаній, а також волонтерського руху допомоги у місті Енсхеде та регіоні Твенте.

Волонтери закликають усіх небайдужих продовжувати надавати підтримку Україні. Twente voor Oekraine просить усіх небайдужих долучитись до пожертвувань організації.

Похожие статьи

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Франція надає українським рятувальникам 27 спецмашин

Франція передає українським рятувальникам 11 пожежних машин та 16 аварійно-рятувальних машин.  Як передає Укрінформ, про це повідомило у Фейсбуці Міністерство закордонних справ. «Франція передає українським рятувальникам 11…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский