Нідерланди передали Україні пожежні автомобілі

Нідерланди передали українським рятувальникам сім пожежних машин.

Нідерландські пожежні машини передали Україні. Сім автомобілів прибули в місто Ужгород. Машини було передано місцевій пожежній команді”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така пожертва була ініціативою пожежної команди Ейссельмейдена, яка вже багато років підтримує контакти з пожежниками в Україні.

Також нідерландці отримали грамоту від вдячних українців, у якій їм висловлюють слова подяки за їхню гуманітарну місію.

У квітні Нідерландам завдяки кооперації декількох організацій вдалося направити в Україну три фури цінного протипожежного обладнання (32 тонни) до ДСНС України у Києві.

Це сталося завдяки пожертвуванням від компаній Firefighters without Borders Foundation та Firefighters United NL, а також за підтримки та організації відправлення вантажу фундацією Twente voor Oekraine і сприяння посольства України в Нідерландах.

Firefighters United NL вже давно тісно співпрацюють з ДСНС України. Зокрема, допомагають Україні з протипожежними матеріалами та обладнанням, а також проводили тренування та обмінювалися досвідом.

Протягом років вони створили гарні відносини між пожежними Нідерландів та України. Пожертвування організацій з Нідерландів використовуються на значній частині України. Фундація Twente voor Oekraine створена волонтерами в місті Енсхеде та займається підтримкою українського народу як в Україні, так і в регіоні Твенте. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну фундація Twente voor Oekraine відправила 32 фури гуманітарної допомоги до України: їжу, одяг, взуття, медикаменти, гігієнічні засоби, приладдя для малюків, техніку, постіль та інше.

Фундація Twente voor Oekraine існує коштом пожертвувань від звичайних людей і компаній, а також волонтерського руху допомоги у місті Енсхеде та регіоні Твенте.

Волонтери закликають усіх небайдужих продовжувати надавати підтримку Україні. Twente voor Oekraine просить усіх небайдужих долучитись до пожертвувань організації.

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Проблеми ментальності. Як вжитися в крос-культурній команді. Гід від експертки з консалтингу Марини Стародубської

Звійною мільйони українців змушені були не лише покинути свій дім, а й шукати роботу в інших країнах. Працювати в умовах різних культур виявилося складним завданням. Що цілком…

Комментарии

ru_RUРусский