Німецька компанія Knorr-Bremse отримує 13 відсотків китайської компанії по виробництву електромоторів

Мюнхенський виробник гальмівних систем для комерційних транспортних засобів, а також залізничних і комерційних транспортних засобів укладає угоду про інвестиції та співпрацю з китайською компанією з електронних компонентів Bobang.

Згідно з прес-релізом, Knorr-Bremse підписала угоду про співпрацю в «середньому однозначному діапазоні мільйонів євро» з китайським постачальником компонентів електромобільних двигунів і електронних транспортних засобів Shanghai Bobang Automotive Technology. Завдяки інвестиціям баварський фахівець з гальмівних систем володіє «міноритарним пакетом акцій» у Бобангу у розмірі близько 13 відсотків. Це робить Knorr-Bremse другим за величиною акціонером і місцем у раді директорів.

Зазначається, що ці інвестиції розширюють досвід компанії Knorr-Bremse у сфері електродвигунів і водночас зміцнюють її позиції та конкурентоспроможність як одного з провідних постачальників систем гальмування та рульового управління для комерційних транспортних засобів.

Слідуючи трендам

З інвестиціями в Bobang компанія прагне до сталого розвитку відповідно до власної «стратегії M&A» (злиття та поглинання), тобто хоче прискорити зростання в бізнес-сферах. За словами Бернда Спіса, члена виконавчої ради Knorr-Bremse AG і відповідального за підрозділ систем комерційних автомобілів:

«Шляхом подальшого розширення нашого досвіду в галузі електромоторів ми реагуємо на промислові тенденції автоматизованого водіння та електромобільності. Разом з Bobang ми посилюємо наші ресурси для розробки нових продуктів у сфері електронної мобільності, щоб мати можливість пропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможні рішення в усьому світі».

Продукти для всього світу

За словами Спіса, це демонструє довіру до китайського ринку та зацікавленість у довгострокових зобов’язаннях. Віце-президент відділу досліджень і розробок Бобанг Чангрі Ке, каже, що співпраця дає компанії можливість розширити власне портфоліо електронних двигунів і відповідних додатків. Компанія Bobang була заснована в 2012 році та виробляє електричні та електронні компоненти і системи вимірювання енергії, раніше в основному для легкових автомобілів. Чангрі Ке продовжив:

«Об’єднавши зусилля, ми зможемо використовувати потужне поєднання передових технологій і досконалості виробництва, щоб надавати клієнтам в автомобільній промисловості кращу, але доступну продукцію — не тільки в Китаї, але й у всьому світі».

Електрифікація комерційних автомобілів

Згідно з повідомленням, партнерство покликане «інтенсифікувати та прискорити» майбутню діяльність у напрямку електрифікації комерційних транспортних засобів. Зрештою, пов’язані з цим проблеми можна подолати, використовуючи сильні сторони обох компаній.

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Software République та регіон Іль-де-Франс запускають конкурс “Штучний інтелект для міської мобільності”

Ерік Фонтен, головний операційний директор Software République, та Валері Пекресс, президент регіону Іль-де-Франс (Франція), офіційно оголосили про запуск шостого конкурсу Software République “Штучний інтелект для…

Комментарии

ru_RUРусский