Перший електрокар Porsche помітили на засніжених дорогах Норвегії


На засніжених дорогах Норвегії був помічений перший електричний автомобіль від німецької компанії Porshe. Модель Taycan неодноразово випробовували на Нюрбургринзі, і тепер, мабуть, виробник вирішив перевірити електрокар в зимових умовах.

На одному знімку два прототипи Taycan, схоже, були зупинені на дорозі, і в одного з автомобілів був відкритий капот. Помічені автомобілі були без логотипів і значків, а також зі спеціальними накладками, що імітують вихлопні труби.

Слід зазначити, що компанія активно готується до серійного виробництва свого першого електрокара. У свій завод в Цуффенхаузені виробник інвестує 700 мільйонів євро. За ці гроші буде вдосконалена конвеєрна система, яка транспортує компоненти системи приводу, облаштований новий складальний і логістичний цех, новий цех фарбування та спеціальний кузовний цех.

За повідомленням німецького новинного видання WirtschaftsWoche, автовиробник зараз планує виробляти 40 000 одиниць Taycan в рік, що вдвічі перевищує його початкові плани.

Porsche Taycan

Porsche Taycan, без сумніву, є одним з найбільш очікуваних електромобілів 2019 року. Електромобіль, який офіційно дебютує в цьому році, – це перший великий поштовх Porsche у сфері електромобільності.

Porsche Taycan може похвалитися часом розгону від 0 до 100 км за 3,5 секунди і максимальною швидкістю 248 км на годину. Потужність нового електричного авто складе 600 кінських сил (440 кВт). Не менш вражаючим є те, що Taycan зможе проїхати до 500 км без підзарядки. Більш того, Porsche працює над мережею швидких зарядних станцій, які дозволять заряджати електромобіль за 15 хвилин, продовживши запас ходу на 400 км.

Ціни на Taycan ще не оголошені. Проте представник бренду Porsche Global заявив, що Taycan буде пропонуватися в трьох моделях – Taycan, Taycan 4S і Taycan Turbo. За наявними відомостями, ціни стартують з 90 000 долл. США для Taycan, до 90 000 дол. США для 4S і більше 130 000 долл. США для Turbo.

Відзначимо, що саме в Норвегії вже оформлено 2 600 попередніх замовлень на Porsche Taycan.

Источник: inforesist.org

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Комментарии

ru_RUРусский