Перший турецький електрокар збиратимуть 250 роботів

На автозаводі Togg, який вироблятиме перший турецький електрокар власної розробки, збірку автівок здійснюватимуть 250 роботів, про це повідомляє Sabah.

«Ми продовжуємо інвестувати в рамках визначеного плану. Всього на об’єкті буде 250 роботів», – повідомив генеральний директор групи «Турецькі автомобілі» (Togg) Гюрджан Каракаш.

Обладнання виробничих потужностей на будівельному майданчику планують завершити у наступному році.

«Обладнання виробничих потужностей, де зараз працюють близько двох тисяч людей, планується завершити у травні 2022 року. На цей час розпочато встановлення 62 роботів», – повідомив гендиректор.

Пробне виробництво розпочнеться в липні 2022 року, перший серійний автомобіль зійде з конвеєра в IV кварталі наступного року. До 2030 року заплановано випуск 1 мільйона автомобілів 5 різних моделей.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні цього року перший турецький електрокар демонстрували на виставці аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі.

Компанія Togg була заснована у 2018 році. У грудні 2019 року дві моделі електрокара Togg – кросовер та седан – були представлені вперше. Їх потужність 200 та 400 к.с. Завдяки технологіям, які використовуватимуть при виробництві батареї, термін її служби складатиме 8 років, запас ходу одного заряду – 300 та 500 км (для різних конфігурацій). Заряд батареї на 80% триватиме 30 хвилин. Вартість проєкту оцінюють у 3,7 млрд доларів США.

Источник: ukrinform.ua

Похожие статьи

Туреччина починає попереднє виробництво власних електромобілів під новим брендом TOGG

У 2023 році Туреччина запустить виробництво електромобіля у рамках національного проекту. Плануються дві моделі – позашляховик і седан. Запас ходу – до 500 кілометрів. Президент…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский