Прем’єра найдешевшого електрокара Tesla відбудеться 1 березня

Найдоступніша модель у лінійці американського автовиробника складе конкуренцію електромобілям Volkswagen, Kia та Hyundai, і навіть “китайцям” MG та BYD. Очікується, що новинка коштуватиме майже вдвічі дешевше за бюджетника Tesla Model 3.

Прем’єра найдешевшого електрокара Tesla відбудеться 1 березня. Саме цього дня американський автовиробник проведе у штаті Техас щорічний День Інвестора та представить стратегію розвитку під назвою “Генеральний план номер 3”.

Керівник Tesla Ілон Маск заявив, що на цьому заході компанія зробить дуже важливе оголошення це викликало припущення, що бренд електромобілів розкриє більше деталей про свою заплановану найдешевшу модель.

Неофіційний рендер майбутньої моделі Tesla від Autoexpress

Нову модель Tesla, яка буде електрокаром початкового рівня зі стартовою ціною приблизно у 25 тисяч доларів (майже вдвічі дешевше за бюджетника Tesla Model 3), було анонсовано п’ять років тому. Відомо, що вона базуватиметься на платформі, собівартість якої наполовину нижча, ніж у Tesla Model 3. Відповідно й виробництво моделі коштуватиме значно дешевше. Що ж до назви, то це точно буде не Model 2 – цей слух Маск спростував ще восени 2021 року.

“Ми розробили пікап Cybertruck і вантажівку Semi, тож ви можете здогадатися, над чим ми працюємо – це автомобіль наступного покоління, який коштуватиме приблизно половину вартості Model 3 і Y. Чесно кажучи, він буде меншим, але я думаю, що незабаром він перевищить виробництво всіх інших наших автомобілів разом узятих”, – Ілон Маск, схоже, вирішив, що настав правильний час, щоб зробити електромобілі Tesla більш доступними.

За інформацією AutoExpress, запуск нової моделі, яка стане найдоступнішою в лінійці марки є однією з найважливіших складових стратегії Tesla. Це значно розширило б потенційний ринок Tesla, створивши конкурента для бюджетних електромобілів Volkswagen, Kia та Hyundai, і навіть китайських моделей MG та BYD. Видання стверджує, що першого дня весни Tesla поділиться подробицями про новинку.

Источник: uzr.com.ua

Похожие статьи

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский