Роль постачальників на прикладі Volkswagen ID. Buzz

Протягом багатьох десятиліть автобус VW, також відомий як Bulli, був культовим транспортним засобом або будинком на колесах  для подорожей. У майбутньому він має шанс ще більше розвинути цей успіх як електромобіль. Восени 2022 року Volkswagen випустить ID. Buzz і ID. Buzz Cargo – два чисто електричні автобуси з деякими особливостями:

 • Великий запас ходу
  На початку ID. Buzz пропонується лише з великою батареєю ємністю 82 кВт/год (чиста: 77 кВт/год). Це забезпечує запас ходу понад 400 кілометрів (за методом WLTP).
 • Потужний електродвигун
  Електромотор потужністю 150 кіловат забезпечує максимальний крутний момент 310 Нм і максимальну швидкість 145 км/год.

Continental постачає електроніку, шини та гальма

Continental постачає численні компоненти для ID. Buzz. Ми виділили кілька акцентів:

 • Центральний високопродуктивний комп’ютер
  Оновлення для програмного забезпечення можна встановити будь-коли через бездротове з’єднання і центральний високопродуктивний комп’ютер.
 • Літні шини EcoContact 6 Q
  З EcoContact 6 Q компанії Continental – це шини з оптимізованим опором коченню, які використовуються як оригінальне обладнання для ID. Buzz.
 • Барабанні гальма з електричним стоянковим гальмом (EPB)
  В електромобілі повертаються барабанні гальма, оскільки вони менш сприйнятливі до корозії. ID. Buzz також оснащений EPB (електричним стоянковим гальмом).

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский