Світова автомобільна промисловість представляє першу глобальну перспективу щодо кризи, викликаної COVID-19.


Через три місяці після своїх перших заяв щодо глобальної кризи, спричиненої коронавірусною хворобою, Президент Міжнародної організації виробників автомобільних транспортних засобів (OICA) пан Фу сьогодні оприлюднив проведений організацією аналіз поточної ситуації. Пан Фу наголосив на необхідності спільних зусиль автокомпаній по всьому світі, щоб допомогти подолати труднощі та ризики, з якими зіткнулися працівники та широка громадськість. Він заявив, що “в той час, як ситуація покращується, або навіть здається, що вона добре контролюється в багатьох країнах, ще багато чого залишається зробити. Виробники автомобілів продовжують активно підтримувати зусилля з надання гуманітарної допомоги, виробляючи критично важливе медичне обладнання та забезпечуючи транспортування до центрів надання невідкладної медичної допомоги. Промисловість задіяна у декількох проектах за участі різних урядів чи гуманітарних організацій, щоб допомагати суспільству долати коронавірус”.

Промисловість продемонструвала свою гнучкість у ці складні часи, незважаючи на величезні труднощі, які залишаються, виробники транспортних засобів та їх широкі мережі постачальників в цілому відновили роботу та виробництво, тим самим спонукаючи до перезапуску світові економіки. Однак, дивлячись в середину галузі, очевидно, що фактичне відновлення автоіндустрії потребуватиме часу. Можливо, буде потрібно ще багато місяців, щоб точно визначити розмір та масштаби шляху галузі до відновлення.

Пан Фу наголосив, що “У цей критичний момент ми всі повинні працювати, щоб перетворити кризу на нову можливість. Ми можемо скористатися цією можливістю для того, щоб працювати разом та плекати на краще “нове нормальне життя”, рухаючись вперед. Ми вже можемо вивчити нові уроки від епідемії:

1. Вірус не знає кордонів. Ця криза є глобальною, і тому її потрібно вирішувати глобально. Щоб подолати епідемію, промисловості, так само, як владі та громадськості, потрібно працювати в єдності та допомагати одне одному. А для пожвавлення галузі та підтримання глобального економічного та соціального здоров’я нам усім потрібно працювати разом і зміцнювати співпрацю як ніколи. Така міжнародна співпраця є ключовим атрибутом автомобільної промисловості; посилення координації та співпраці у виробничому ланцюжку між країнами, без сумніву, допоможе запустити світове відновлення.

2. Якість та безпека залишаються одними з основних пріоритетів автомобільної галузі. Виробники продовжують зосереджуватись на постійних вдосконаленнях безпеки та екологічних характеристик сучасних транспортних засобів, будь то легкових чи вантажних автомобілів.

3. Автоіндустрія буде продовжувати активізувати світову економіку та сприяти формуванню майбутнього мобільності в нашому суспільстві.

4. Відновлення роботи та виробництва триває в усьому світі, але звичайні ділові операції іноді все ще ускладнені через різні заходи. Це стосується прикордонного контролю та обмежень пересування (подорожей). Незважаючи на те, що багато поїздок співробітників було замінено цифровим зв’язком, ми закликаємо відповідні організації посилити координацію щодо відновлення спроможності міжнародних пасажирських та, особливо, вантажних перельотів. Це допоможе забезпечити успішний приїзд іноземних працівників та своєчасну доставку іноземних товарів”.

Источник: ukrautoprom.com.ua

Похожие статьи

Шість парадоксів лідерства у постковідному світі

Щоб привести компанію до успіху в постковідному світі, лідер повинен поєднувати непоєднуване. Наприклад, одночасно бути скромним і здійснювати героїчні вчинки. Про парадокси сучасного лідерства, які…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский