Споживачі дуже люблять покупки в Інтернеті: дослідження

Споживачі бачать багато переваг від покупок в Інтернеті, і хвиля позитиву не має ознак сповільнення. Global Retailer’s Handbook стверджує, що 81 відсоток споживачів вважають, що майбутнє роздрібної торгівлі в Інтернеті.

«Ця реальність ще раз підтверджує, наскільки важливо для роздрібних торговців оптимізувати свою онлайн-інфраструктуру, щоб їхній бізнес міг процвітати в період цифрової економіки», — йдеться в повідомленні Checkout.com, компанії глобальних хмарних платіжних рішень, яка замовила дослідження.

Компанія виявила, що під час пандемії багато продавців зробили серйозні інвестиції в електронну комерцію та цифрову інфраструктуру — 60 відсотків роздрібних торговців відзначили значне збільшення бюджету на технології за останні два роки.

«Є багато можливостей для того, щоб їхня цифрова присутність залишалася їхньою конкурентоспроможною суперсилою», – йдеться в повідомленні.

Високі витрати – головне для компаній, тоді як споживачі найбільше думають про безпеку. Три чверті роздрібних торговців сказали, що вони стурбовані фінансовим здоров’ям свого бізнесу через зростання витрат.

Підприємства можуть відчувати ще більший тиск, якщо споживачі не відчуватимуть, що їхні платежі будуть здійснюватися безпечно — 80 відсотків споживачів повідомили, що відмовляться від покупки, якщо будуть хвилюватися за безпеку. 

«Дуже важливо, щоб торговці гарантували, що їхні платежі в абсолютній безпеці», — йдеться у звіті.

Третина споживачів вважає, що краще робити покупки в Інтернеті, оскільки їм легше порівнювати ціни та спостерігати пропозиції.

«Споживачі переконані, що майбутнє за роздрібною торгівлею — онлайн», — сказала Ліла Шрінівасан, директор з маркетингу Checkout.com. «Для роздрібних торговців зростання залежить від балансу між забезпеченням безперебійної роботи і захистом споживачів у час посиленого шахрайства».

Похожие статьи

12 метрик організаційного здоров’я, які повинен знати кожен HR

Здорові організації забезпечують своїм працівникам середовище, в якому вони можуть процвітати. Це означає, що компанія здатна досягати своїх цілей і, зрештою, позитивних бізнес-результатів. Які ж…

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии

ru_RUРусский