Стало відомо скільки нових авто було зареєстровано в Україні з початку року

За минулий місяць в Україні було зареєстровано 5,3 тис. нових легкових автомобілів, повідомляє Укравтопром.

Отже, у порівнянні з лютим минулого року, реалізація нових авто зменшилась на 16 відсотків.

Кращий результат місяця продемонструвала марка Toyota. Впродовж лютого свою першу реєстрацію пройшли 706 машин цієї японської марки, що на 20% менше, ніж рік тому.

Другою за кількістю отриманих номерів (641 шт.) була марка Renault, яка недобрала 26% до показника річної давнини.

Mitsubishi додала 75% у лютневих продажах та закінчила місяць на відмітці 375 проданих автомобілів, що дозволило посісти їй третю сходинку рейтингу нових легкових авто.

На четвертому місці Skoda з результатом 359 зареєстрованих продажів (-22%).

Замикає лідерську п’ятірку лютого Hyundai – 343 авто цієї корейської марки отримали українську реєстрацію, що майже на 3% більше, ніж торік.

Бестселером останнього зимового місяця на українському ринку нових легковиків став автомобіль Renault Duster, у заліку якого 362 реєстрації.

Всього з початку року в Україні було зареєстровано 10,6 тис. нових легкових автомобілів, що на 12% менше ніж за аналогічний період 2021 року.

Источник: ukrautoprom.com.ua

Похожие статьи

Новий асортимент від бренда TRW: привідний механізм супортів із системою Electric Рarking Brake

Розроблена TRW та запропонована в 2001 році ринку система ЕРВ свого часу стала проривом для автовиробників, які завдалися ціллю електрифікувати стоянкове гальмо та додати вільного…

У березні українці придбали більше 9 тис. нових легкових авто

Березень 2021 року український ринок нових легкових автомобілів закінчив з результатом трохи більше 9 тис. реалізованих та зареєстрованих авто, повідомляє Укравтопром. Таким чином, відносно минулого…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский