Термографічний сканер: погляд під метал старовинних і вживаних автомобілів

360-градусний сканер транспортних засобів: запатентований, точний, недорогий — як для вживаних автомобілів, так і для дорогих старовинних автомобілів.

Криміналісти відомі нам здебільшого лише з телебачення, але вони можуть стати в нагоді і у мирному житті, особливо якщо мова йде про дорогий об’єкт, як у випадку зі старовинними автомобілями. Одне з головних завдань спеціаліста в цому випадку — глибше заглянути під лакофарбове покриття. Технічною допомогою служить спеціальний активний термографічний сканер.

Він дозволяє не лише зробити висновок щодо оригінальності автомобіля, але й про будь-які попередні пошкодження та ремонти. Наразі мова йде про класичну перевірку автомобіля, перевіряється його основна суть. На додаток до теплового зображення сканера, додатковий ендоскоп дозволяє заглянути в невидимі порожнини та частини рами, а також двигун, трансмісію та навіть бак автомобіля.

У випадку «звичайних» вживаних транспортних засобів достатньо недорогої базової перевірки автомобіля, щоб підтвердити опис стану «безаварійності» та з’ясувати питання щодо того, чи була аварія, наскільки масштабними були пошкодження та відремонтовані вони професійно. Також можна побачити, чи було встановлено нове крило, чи просто відремонтували старе. Ця перевірка можлива, оскільки активна термографія, яка тут використовується, фіксує не лише окремі частини транспортного засобу, а й весь кузов автомобіля.

Зображення для цього надає інфрачервона камера, яка показує в кольорі, як різні матеріали по-різному поглинають тепло і віддають його із затримкою в часі. Технічно це працює так: надзвичайно яскраві спалахи забезпечують необхідні теплові імпульси на кузов. Щоб мати можливість ще глибше розглянути конструкцію (як у випадку з класичною оцінкою автомобіля), опціональні галогенні лампи активуються для тривалого нагріву (дванадцять секунд). Це рішення, запатентоване ThetaScan від Dinslaken і називається комбінованим імпульсним методом.

Перший 360-градусний термографічний автомобільний сканер знаходиться у Франкфурті з літа, як повідомив керуючий директор SVS Майкл Ернст. За десять хвилин роботизована рука сканує окремі ділянки кузова автомобіля, а також дах і капот. Так створюється юридично безпечний звіт про транспортний засіб. Повне сканування коштує 225 євро, просте (без використання галогенних ламп для більш детального теплового зображення) доступне за 150 євро.

Традиційне повне сканування автомобіля набагато складніше (приблизно 2,5 години) і дорожче (500 євро), оскільки десяткам експертів інколи доводиться оглядати транспортний засіб на місці замовника, існує також мобільна версія криміналістичного підрозділу, яку залучають, щоб встановити істину.

Джерело: www.autohaus.de

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Управління тепловим режимом в електромобілі

Зважаючи на обмежену ємність акумуляторів, ефективне кондиціювання повітря та охолодження силових установок є особливо важливим. Тут ми пояснюємо, як інноваційні системи терморегулювання можуть допомогти електромобілям…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии

ru_RUРусский