Український бізнесмен заявив про намір відродити бренд ЛуАЗ для електрокарів

Заступник голови правління асоціації EV-UA Вадим Ігнатов заявив про намір відновити бренд ЛуАЗ і почати випускати під ним електрокари. Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

Ігнатов заявив, що, на його думку, в Україні не вистачає “максимально зручного та утилітарного” автомобіля, який би задовольняв потреби малого бізнесу і фермерських господарств.

“Колись в українській історії вже був такий автомобіль, але з двигуном внутрішнього згоряння. Це славнозвісна Волинянка – ЛуАЗ 969. Мені завжди було прикро, що зник такий неординарний автомобіль. Саме тому я вирішив відродити і сам бренд ЛУАЗ і почати виробляти новий – електромобіль”, – заявив він.

Відроджена “Волинянка”, за планами Ігнатова, випускатиметься у двох моделях: із двомісною кабіною та великим вантажним відсіком (“Фермер”) та з чотиримісною кабіною та меншим вантажним відсіком (“Сіті”).

Видання Auto-Consulting пише, що пікап матиме двигун потужністю 5 кВт, споживання електроенергії – 7 кВт на 100 км. Максимальна швидкість – 50 км/год. Орієнтовна вартість – трохи понад $5100.

Машина зараз проходить випробування.

Источник: biz.liga.net

Похожие статьи

136 к.с. та 450 км запасу ходу: дешевий електричний сіті-кар Mia повертається на ринок

Серійне виробництво Mia 2.0 розпочнеться до кінця цього року, вихід на ринок заплановано на першу половину 2023 року. Повернути французький універсальний міський електромобіль взялася німецька…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский