Українці на Запорожці перемогли в престижному ралі Монте-Карло

Запорожці вперше брали участь у ралі Monte-Carlo Classique і чудово себе в ньому проявили.

Український екіпаж став переможцем ралі Monte Carlo Classique. Пілот Сергій Малик і штурман Геннадій Вільгоцький посіли перше місце в класі авто з двигунами об’ємом до 900 куб. см. Про це повідомив Євген Кравс, який також брав участь у ралі.

Українці вперше брали участь у Monte-Carlo Classique. Це ретро-ралі, у якому змагаються на класичних авто, випущених із 1911 по 1965 роки. Машини мають бути оригінальними, без змін у конструкції.

Ралі Monte-Carlo Classique проводиться не на швидкість, завдання екіпажів проїхати між контрольними точками маршруту за певний час. При цьому бали знімаються як за відставання, так і за випередження графіка.

 

Переможці ралі Monte-Carlo Classique — Сергій Малик і Геннадій Вільгоцький

Сергій Малик і Геннадій Вільгоцький обрали як бойове авто “горбатого” ЗАЗ-965. Варто зазначити, що інші українські екіпажі також виступали на Запорожцях і непогано себе проявили. Павло Данчеко й Ігор Левченко посіли третє місце, а Світлана та Євген Кравс стали четвертими та перемогли у конкурсі “Елеганція”.

Крім того, українці Юрій Бомбардеров і Віктор Поваров стали третіми в класі авто з двигунами до 1,2 л на Москвичі-408.

Це не перше досягнення Сергія Малика останнім часом. Раніше він на українському електромотоциклі встановив світовий рекорд швидкості в американському Бонневілі.

Источник: focus.ua

Похожие статьи

Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

https://digital.staff-capital.com/wp-content/uploads/speaker/post-7005.mp3?cb=1656573536.mp3 Скорость воспроизведения 0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку…

Що не так з вашим сном

Ми пропонуємо вашій увазі опитувальник, опублікований Аріани Хаффінгтон в її книзі «Революція сну: Як міняти своє життя ніч за ніччю». Фрагменти з цієї книги ви можете прочитати тут.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.