У Китаї випустили перші серійні електрокари з інноваційними твердотілими батареями

Компанія Dongfeng Motor випустила перші 50 електричних седанів E70 з інноваційними твердотільними батареями. Дослідна експлуатація цих електромобілів почалася в таксопарках чотирьох китайських міст.

Нагадаємо, що різниця між традиційною і твердотільною батареєю полягає в її електроліті: при використанні твердого електроліту між анодом і катодом істотно збільшується щільність енергії і, отже, запас ходу, а також зменшуються габарити і вага акумуляторів.

Оскільки перегрів і переохолодження не роблять особливого впливу на їх функціонал твердотільні батареї можуть швидше заряджатися і мають більш тривалий термін служби, ніж батареї з рідкими електролітами.

Однак, попри багаторічні дослідження, до сьогоднішнього дня електромобілі з твердотільними батареями не випускаються. Хоча на початку минулого року компанія Nio і анонсувала випуск електромобілів з твердотільними батареями ємністю 150 кВт*г, на ринок вони вийдуть не раніше четвертого кварталу 2022-го.

У нових електромобілях DongFeng Aeolus E70 використовуються твердотільні батареї, розроблені спільно з фірмою Ganfeng Lithium згідно з договором, підписаним в середині 2021 року. За прогнозами, твердотільні літієво-сірчані батареї ефективніше літій-іонних приблизно в п’ять разів.

Перша партія з 50 автомобілів DongFeng з твердотільними батареями відправилася в дослідну експлуатацію в таксопарки провінцій Цзянсі, Гуанчжоу, Чжецзян і Цзянсу.

Стандартний седан DongFeng E70, розроблений у співпраці з Peugeot і Citroen, вийшов на китайський ринок у 2017 році. Електромотор потужністю 125 кінських сил прискорює машину до сотні за 9,9 секунди. Батарея має ємністю 50,8 кВт*г забезпечує запас ходу в 351 кілометр.

Источник: www.rbc.ua

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Цифровий світ PEUGEOT – все для комфорту потенційного покупця або вже існуючого власника авто

Цифровий світ PEUGEOT – все для комфорту потенційного покупця або вже існуючого власника авто. Інноваційні технології PEUGEOT стають ще доступнішими! Сьогодні ви можете купити автомобіль…

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Станції заміни акумуляторів: повна батарея замість вічного очікування

Китайський виробник електромобілів Nio відкрив перші станції обміну акумуляторів у Німеччині. Чи стане це бізнес-моделлю майбутнього? Зарядка – це неприємно і повільно. Як альтернатива підключенню…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский