У Китаї тестують автомобілі на магнітній підвісці, які левітують над дорогою зі швидкістю 230 км/год.

Автомобіль оснащений технологією магнітної левітації успішно пройшов випробування на шосе в провінції Цзянсу, Китай. У ході експерименту автомобіль масою 2,8 тонн парив на висоті 35 міліметрів над дорогою.

Також було проведено друге дорожнє випробування, під час якого автомобілі розігналися до 200 км/год. Загалом вісім автомобілів було протестовано на ділянці шосе завдовжки 7,9 км із максимальною швидкістю 230 кілометрів на годину.

Випробування проводилися під контролем транспортної влади та мали на меті вивчення конструкції доріг та заходів безпеки для практичного водіння на високій швидкості.

Автомобіль на магнітній підвісці був створений із звичайного транспортного засобу у рамках проекту, розробленого Південно-Західним університетом Цзяотун у Ченду. Установка масивів постійних магнітів для левітації була однією з небагатьох змін, внесених у транспортний засіб.

Дорога була прокладена потужною кондукторною рейкою, яка дозволяла машині левітувати. Ден Цзіган, професор університету, сподівається, що технологія допоможе знизити споживання енергії та збільшити запас ходу автомобілів.

Китай може вже зараз створити виділену смугу для автомобілів на магнітній підвісці, що допоможе призвести до подальшого покращення дорожнього руху.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский