У Києві з 1 листопада вводять єдиний швидкісний режим

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада Центр організації дорожнього руху демонтує у столиці 90 дорожніх знаків 3.29 «Обмеження максимальної швидкості руху до 80 км на годину».

Про це у Телеграмі повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Він нагадав, що зміна швидкісного режиму передбачена рішенням Київської міської ради від 9.10.2018 №1739/5803 «Про перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год у період з 1 квітня до 1 листопада».

Так, змін зазнає 7 ділянок вулично-дорожньої мережі столиці:

  • Набережне шосе
  • Наддніпрянське шосе
  • Столичне шосе
  • пр.Бажана
  • вул. Саперно-Слобідська
  • вул.Набережно-Рибальська від Гаванського мосту до вул.Електриків
  • пр.Шухевича від Північного мосту до вул.Бальзака,

уточнив Усов.

Чиновник нагадав, що перелік вулиць конкретизується відповідним актом комісійного обстеження вулиць та доріг до цього рішення.

Як повідомлялося, з 1 листопада до 1 квітня максимально дозволена швидкість руху шляхами Києва становитиме 50 км/год окрім ділянок, де дозволена швидкість нижча.

Похожие статьи

У Києві обмежать швидкість руху електросамокатів

Київська міська державна адміністрація підписала меморандум про співпрацю з операторами послуг прокату електросамокатів у столиці. Про це повідомила пресслужба КМДА. Зазначається, що серед головних обмежень, встановлених меморандумом,…

Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

https://digital.staff-capital.com/wp-content/uploads/speaker/post-7005.mp3?cb=1656573536.mp3 Скорость воспроизведения 0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку…

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.