У Лас-Вегасі презентували революційну зарядну станцію

Коли справа доходить до володіння електромобілем, чи це Tesla Model S або BMW i3, інфраструктура зарядки, безсумнівно, є вирішальним фактором у можливій заміні звичайного автомобіля на електричний. Багато водіїв турбуються про пробіг і тому не хочуть йти на цей крок. Зарядні станції вже поширені, але використання цих пристроїв вимагає місця і планування.

Прагнучи полегшити життя у міських умовах, E-Lift представила нову інтелектуальну та стійку висувну зарядну станцію. Прем’єра відбулася на виставці Consumer Electronics Show (CES) у Лас-Вегасі, оскільки спочатку вона призначалася для ринку Північної Америки.

Пристрій постачається з чотирма роз’ємами для заряджання кількох електромобілів і може бути налаштовано відповідно до переваг власника. Пристрій можна підключити до інтелектуальної системи керування споживанням енергії (SENSE). Простими словами, це додатковий інтерфейс, що дозволяє контролювати енергоспоживання. Однак перевага цього пристрою більш помітна, оскільки вона дозволяє керувати своїми витратами на основі даних про енергоспоживання, які отримує власник.

E-Lift можна комбінувати з джерелами енергії, такими як генератори, сонячні батареї та батареї. Пристрій може похвалитися зарядною потужністю від 3,7 кВт до 22 кВт, зчитувачем карток RFID, можливостями Wi-Fi з можливістю підключення 4G LTE та детектором витоку постійного струму 6 мА в ланцюзі постійного струму. Виробник також подбав про те, щоб сім-карта не блокувалася, а значить, постачальника зарядки можна вибрати.

Пристрій зроблено в Нідерландах і обіцяє бути простим у встановленні та обслуговуванні. Після його покупки команда E-Lift приступила до шестиступінчастої моделі налаштування, щоб зарядний пристрій запрацював. Це включає оцінку ситуації, огляд на місці, індивідуальні консультації, установку, передачу та інструктаж. На регулярне технічне обслуговування та ремонт поширюється гарантія 12 місяців.

Источник: ukrautoprom.com.ua

Похожие статьи

Зарядні кабелі: мобільні зарядні пристрої на всі випадки життя

Мобільні зарядні станції є хорошою альтернативою стаціонарним зарядним пристроям. Залежно від комплектації, вони пропонують численні функції безпеки, управління через додаток і міцну конструкцію для повсякденного…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский