Фахівці розробляють сонячні “дерева”, які зможуть заряджати електромобілі

Університетські дослідники працюють над розробкою прототипу сонячного “дерева”, здатного заряджати електромобілі навіть за умов туманного Альбіону.

Дослідницький центр передового виробництва Шеффілдського університету сьогодні заявив, що працює з компанією під назвою SolarBotanic Trees, яка працює над розробкою прототипу, який можна було перетворити на реальність.

І коли ми вийдемо в реальний світ, нам скажуть, що ці сонячні “дерева” будуть розміщені в “естетично чутливих місцях” і самі по собі будуть “приємними для очей і легкими для навколишнього середовища”. “Дерево” має купол, що складається з нанофотоелектричного “листя”, яке поглинає світлову енергію. Ця енергія може бути безпосередньо передана тому, що її потребує, або передана в “керовану штучним інтелектом систему зберігання енергії та управління енергоспоживанням”.

Судячи з усього, концепція була продумана ще сім років тому, а прототип буде розроблятися паралельно з фінальною версією, яка, як кажуть, буде доступна в середині 2023 року. Місця застосування: паркінги аеропортів, торгові центри, спортивні стадіони та виставкові центри – все в міксі.

“Команда AMRC є чудовим партнером для SolarBotanic Trees для швидкого створення прототипу. Використання обладнання світового класу та нашого таланту дозволить нам швидко перейти до комерційного виробництва в найближчому майбутньому, починаючи з нашого стартового замовлення на 200 дерев для RAW Charging Group”, – сказав бос SB Trees Кріс Шеллі.

Похожие статьи

Stella Vita — прототип будинку на колесах із живленням від сонячних батарей, який зацікавив фахівців Mobilize

Електромобілі, які працюють на сонячній енергії, — нездійсненна мрія чи реальність, яка вже не за горами? Для команди студентів Solar Team з Ейндховенського технологічного університету…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский